Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a 2-3 legfontosabb kiegészí...

Mi a 2-3 legfontosabb kiegészítő, amit ajánlotok? (Mind tömegelés, mind diéta mellé. )

Figyelt kérdés

2016. jan. 1. 19:02
1 2
 11/18 Cortez70 ***** válasza:
100%
Èn 30 ève edzem, de most sem kell ízületvédő nekem. De akinek gondja van az használja, rossszat nem tesz vele.
2016. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem már piri néni a szomszédban is tudja milyen a formád, és mióta edzel, pedig netje sincs.

no offense.


Ez pedig megint csak tény: ugyanúgy egy eladandó termék az ízületvédő is mint bármi más. És még jól is hangzik, mert akik alapból elítélik nem veszik a "porokat" há azé csak megveszi hogy ne kopjon el mindene. Nem? De.


Itt is orrba szájba mindenre rá van vágva hogy vegyé, szeggyé, ménemszecc, deszeggyé! És senki nem beszél arról ami tényleg fontos: a megfelelő mobilitás. Ez az ami a bajok 90%át okozza. Ez az ami miatt helytelenül végzik az emberek laza 70-80%-a a gyakorlatokat, még ha nem is tud róla. Mert egyszerűen annyira kötött már, hogy képtelen jól csinálni, még ha szentül is hiszi hogy jó amit csinál.

Tisztelet persze a kivételnek.

2016. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Cortez70 ***** válasza:
100%

Ja, no offense. Pont úgy hangzik. ;)

Amúgy ha megnezed az első hozzászólásom akkor láthatod, hogy pont én nem írtam ízületvédőt. Le is lettem pntozva. Erre te meg pont engem támadsz. ;)

2016. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Cortez70 ***** válasza:
100%
Amúgy meg páran tudják csak, hogy milyen a formám. Azért mert te ab ovo gyűlölsz engem, még nem jelenti azt, hogy mások is ismernek.
2016. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%

dehogy gyűlöllek, ez csak a te fejedben van így. Tény hogy szerintem vannak hülyeségeid (ahogy szted nekem is biztos), de én nem pontoztalak le, pont nem is néztem hogy mit írtál, csak az oldal végén lévő ízületvédős összeszóláson akadt meg a szemem. (meg lehet nézni a tiltitt név felhasználót a toplistán hogy mennyit értékelek)


A piri nénis vicces megjegyzés akart lenni, rengetegszer látom hogy ezekkel dobálózol, most ha ezen megsértődtél tényleg bocsánatot kérek, semmi sértő szándék nem volt ebben.


Azt viszont konkrétan észrevettem, hogy annyiszor érzed úgy, hogy valaki neked ír, vagy rád reagál amikor nem is, és kényszert érzel hogy reagálj rá. Vagyis talán inkább az, hogy helyesbíteni igyekszel, hogy véltlen se tűnjön úgy, hogy tévedtél, nem jót írtál, vagy kifelejtettél valamit.

Na mind1 ez csak apróság, néha túlzás, de semmi extra.

2016. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ha nekem írnak, akkor nyilván lereagálom. De értelek amúgy. ;)
2016. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

1: multivitamin + ASVANYOK (pl. Mg, Zi, Na)

2: feherje

3: eletkortol fuggoen (30 folott) Tribulus ciklikusan/ (20 ev korul) nem kell Tribu, inkabb valami energizalo, pl beta-alanin vagy kreatin.. Az edzes elotti porgetoket felejtsd el. Bizniszkiegeszito mind. A koffein hosszutavon hatastalan es emeli a kortizolt. Gyors ch szinten problematikus. Dextroz es a maltodextrin rombolja a jo belflorat.

2016. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kedves 77%-os név nélkül író! A kérdező kérdésére tényszerűen leírták néhányan, szerintük mi a fontos.

Ezután eldönti a kérdező megveszi-e vagy sem, van-e rá kerete vagy sem.

Az, hogy te a bemelegítéssel és a nyújtással hozakodol elő, az nem válasz a kérdésre.

Honnan tudod, ki mit csinál vagy nem csinál az edzésén? Vagy, hogy mit vesz meg, mi neki a fontos?

Ha nem nyújt, ő baja. Tönkre mennek az ízületei, ő baja.

2016. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!