Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étkezési zselatin elég önmagáb...

Étkezési zselatin elég önmagában ízületvédőnek vagy kell hozzá egyéb izületvédő?

Figyelt kérdés
Súlyzós edzés mellé, nincsenek izületi problémáim csak megelőzés miatt.

2016. jan. 6. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elég, de a vitaminok, ásványi anyagok és az omega3 is legyen meg.
2016. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Cortez70 ***** válasza:
Megelőzésre elég 10g naponta. Ha baj van, akkor összetettebb cucc kell.
2016. jan. 7. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ea h kell enni?megveszem 10gt felkeverek vizzel,megfozom,aztan megiszom?
2016. jan. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Cortez70 ***** válasza:
Ja, bármihez keverheted, sima vízzel is.
2016. jan. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb akkor lesz, ha hagyod állni egy kicsit a folyadékban, 5-10 percet, utána melegíted csak fel. Így biztos nem lesz csomós, nem ragad oda az edény szélére/aljára, ráadásul kb. fél perc alatt elkészül majd. És ne bolti, pl. Oetker zselatint vegyél, hanem 200-250 bloomosat, amik 500-1000g-os kiszerelésben vannak.
2016. jan. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A szervezet nem hülye, emésztés alatt a szükséges anyagokat felveszi és ha kell, beépíti. az már más kérdés, hogy az elfogyasztott kajád tartalmaz e mindent amire szükséged van... Ha görcsösen csrkemellet, rizst meg brokkolit eszel, akkor nyilván nem kapsz meg mindent...

Nekem pl totálisan lecsökkent a libidóm, a barátnőm at hitte, hogy megcsalom, mert nem akartam lefeküdni vele, mert semmi kedvem nem volt hozzá, meg orvosokhoz mászkáltam és azt hitte, jogy olyankor csalom... Aztán szerencsére kiderült, hogy drasztikusan cink hiányom van, elkezdtem cinket szedni és minden megoldódott, azóta túl látok a sárga oldal bölcs tanácsain..

2016. jan. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Cortez70 ***** válasza:
Azt a sárga oldal sem írja, hogy csak rizst és csirkét lehet enni.
2016. jan. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem bejött, de ha fáj már valami esélyes kevés lesz.
2016. jan. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A legjobb benne az, hogy még főzni sem kell (nyilván meg is főzheted, de nem kell).

A zselatin port szinte bármilyen ételhez hozzá lehet adni, bármibe be lehet keverni, én pl. az edzés utáni turmixomba teszem.

2016. jan. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hatos: aza sárga könyv azt is írta hogy szedjél multivitaminokat amit ezek szerint nem tartottál be.

2016. jan. 7. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!