Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testzsírszázalék csökkentés...

Testzsírszázalék csökkentés kevés izommal?

Figyelt kérdés
Eléggé zsíros vagyok, viszont izomból kevés van rajtam. A cél a szálkás, definiált alak lenne. Van értelme először lepucolni a zsírt, majd ősztől tömeget növelni?

2016. jan. 7. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb az izomzat, annál magasabb a kcal igényed, ha nincs izomzatod de dagi vagy, akkor valószínűleg a megszokottól drasztikusan kevesebbet kell enned, így gyorsan fel szokták adni.
2016. jan. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kis kalóriadeficittel kezdj el diétázni, mellete edz rendesen. Mivel kezdő vagy, az elején mégvalame
2016. jan. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rohadt telefon. Szoval mivel még kezdő vagy, az elején valamennyi izmot is fogsz épéteni fogyás mellet is. Ha lepucoltad magad egy sokkal jobb alaphelyzetből kezdhetsz majd tömegelni.
2016. jan. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Cortez70 ***** válasza:
Kezdőknél lesz izomnövekedés is a kalória mínusz ellenére. Szóval ha sok a zsír akkor kezdheted diétàval.
2016. jan. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha sok a zsír diétázz, de nem kell azt őszig, normális keretek közt nyáron is tömegelhetsz.
2016. jan. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Már leírták a lényeget.

Szerintem próbálj meg szálkásítani, aztán ha nem megy, mert túl kicsi a kalóriabevitel s nem tudsz növelni a mozgáson, akkor válts tömegelésbe, a stagnálás a legrosszabb, ha ilyen, az enyémhez hasonló céljaid vannak. Nekem komoly gondjaim vannak a deficittel, mert ha össze is jön, elkezdek nem működni, a testem utálja, ha nem kapja meg a szerinte alap kalóriamennyiséget. Ilyenkor több mozgás és kalória kell vagy egye fene, tömegelés, akárhogyan is nézek ki. Nekem mindegy, csak a végeredmény legyen jó.


S ja, ne ősztől, hanem amikorra leszálkásodsz, attól :) Illetve ha már csak kevés a zsír és nehezen megy, akkor válthatsz. De ezt majd eldöntöd. Első körben a szálkásítás lenne jó, ha képes vagy rá.

2016. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!