Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha edzek rendszeresen, de az...

Ha edzek rendszeresen, de az izomzat már nem olyan mértékbe nő, akkor tömegnövelőt kéne szedni a fehérje helyett vagy mit kell tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

2016. jan. 14. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Étrendet összeállítani.
2016. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy idő után lassul, folyamatosan. A normális étrend segítene neked most. Sárga kapszula, pdfben töltsd le, és az étrend részt olvasd el legalább.
2016. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Esetleg agyat novesz
2016. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondja a harmadik, aki írni se tud.
2016. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol tartasz, milyen edzéssel és étrenddel, de egy szint után belassulsz, aztán leállsz, még akkor is, ha kokszolsz, nem fejlődhetsz akármeddig, a test már csak ilyen.


Tömegnövelő felesleges, ha tudsz eleget enni, de hogy fehérje HELYETT... :O Itt valami szerintem nem világos számodra.


(Mondom én, aki inkább dumálok, mint edzek, de már sokat olvastam itt s másutt az okosaktól és gondolkodom is.)

2016. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
Akkor több kaja kell. De naturálban 4-5 év után már nem fogsz fejlődni. Amúgy is az első évben van nagyobb ütem, utána nagyon belassul. Olvass: google: naturál genetikai potenciálod.
2016. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik hasznos választ adtak .
2016. jan. 14. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!