Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik hatékonyabb izom...

Melyik hatékonyabb izom (tömeg) növeléshez?

Figyelt kérdés

Nagyobb súllyal 6-os szériákat nyomni(szabályosan), vagy kisebb súllyal 10-12-es szériákat?

Alacsony a testzsírom (5%), így legfőképp tömeget szeretnék növelni.



2016. jan. 14. 22:24
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Alapgyakorltoknál nem árt ha felmész nagy súlyra is, amiből csak 5-6 megy. Szóval kellene nagy súlyos sorozat és kisebb súlyos is. Nekem az vált be.
2016. jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Például ülve, vállból felfelenyomást a legelején alap súllyal kezdem, majd a második sorozatnál már majdnem kimaxoltam és a 3-4.-nél már maxxal nyomok 6-8-at. Ez így hatásos?
2016. jan. 14. 22:32
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Igen.
2016. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megválaszolhatatlan, nagyon egyénfüggő kérdés... Pl a combizmom szépen fejlődött 5-8as ismétlésekkel is, de a mellemnek magas ismétlés kellett.
2016. jan. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez igaz, nekem pl hátnál alacsony ismétlés jön be, vádlinál is, de tricepsznél, vállnál inkább a magasabb.
2016. jan. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!