Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért engednek be kisérő...

*Glissade* kérdése:

Miért engednek be kisérő nélkül értelmi fogyatékost edzőterembe? Biztos, hogy tudd egyedül "normálasan" edzeni?

Figyelt kérdés

Szituáció:

Van egy hölgy, aki fitnesz stúdiók, konditermek ingyenes nyíltnapjára

- rendszerint NYITÁSRA érkezik részt vesz az- aznapi ÖSSZES csoportos órán majd ZÁRÁSKOR távozik!

Kisérő sosincs vele.


Konditerem esetében is szintén nyitáskor érkezik, edz a gépeken, majd záráskor távozik.

Kisérő sosincs vele!


Ugyanez a hölgy egyszer betelefonált egy 0-24 nyítva tartó edzőterembe, hogy azért nem jön edzeni, mert nem tud 0-24-ig ott lenni.


Miért engedik neki, hogy ennyit edzeni?


2016. jan. 21. 21:44
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
47%
Guggolni szokott legalább, vagy csak pinatárogatózik?
2016. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Máshova járok, csak hétvégente szoktam benézni egy-egy nyíltórára.

Nem- nem azt csinálom, amit ő, mert ő az összes órán ott van.


Gugolni, jaj dehogy is. Szórakozik, futkorászik, esetleg kicsit emelgeti a súlyt...

2016. jan. 21. 22:37
 23/42 A kérdező kommentje:

Kicsit idegesítő mikor pl. csoportos mozgó gyakorlatoknál, nekem jön, letapos stb.

Nekem kell figyelnem, vigyáznom rá és magamra, mert ugye ő fogyatékos.

2016. jan. 21. 22:46
 24/42 A kérdező kommentje:

Kaptam olyan priviket, hogy "mit zavar az engem?"


Csoportos órán együtt edzel más emberekkel!!!

Ott nincs az, hogy "fülembe dugom a hangszorót, befoglalom a gépet aztán mindenki hagyjon békén"

2016. jan. 21. 22:52
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen rétinégereket szeretem akik néha letévednek a terembe és csinálják a showt. 40kg a gyerek, lóbálja a 18kg-ot megy a bicózás, közben torz fejjel maga elé mantrázgatja, hogy "szétgyúrom magam gec". Ha a háttérzenében felismed egy sort hangosan énekli, közben tapsol is hozzá. Ide oda rohangál, csak óriásszettekel dolgozik egy kis árnyékboxal kombinálva. Fél óráig kell a tulajnak magyaráznia, hogyan működik a bérlet és, hogy nem, ő nem tud neki stanát szerezni hiába is kéri. Nagynehehen vesz egy bérletet, de másnap ismét lejön, hogy visszakérje az árát, mert sajna pont elköltözik a környékről. :)
2016. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

A tiéd is durva Monty.:((


Ne értsetek félre nem vele van a bajom, hanem ilyenkor elgondolkozok azon:

1. Mennyire nincs az edzőknek felelősség tudata? Mindegy csak fizessen?


2. Mi meg toleráljunk? Jó, de meddig?

Rám is így vigyázz az edző órán, hogy magasról sza.r, mint a fogyatékos lányra?

2016. jan. 21. 23:00
 27/42 anonim ***** válasza:
Múltkor szakítottam, erre egy 13 éves forma gyerek ott focizott körülöttem valami gumilabdával. Mondtam neki, hogy rádejtsem-e a súlyt agyhalott. Na az is egy ilyen árnyékboxos telepi gyökérrel jött.
2016. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

De ők legalább megértik, amit mondasz! Egy fogyinak meg hiába mondod, hogy ne cintányérozzon körülötted a két 1kg-os tárcsákkal...


Az edző nem tud vele mit kezdeni, recepciós össze teszi a kezeit, hogy nem küldheti ki, mert fogyi.


Megfogadtam, hogy soha többé nem megyek divat edzőterembe! Oda fogok járni, ahova edzeni mennek az emberek. :)

2016. jan. 22. 01:50
 29/42 anonim ***** válasza:
Értelmi fogyatékos és értelmi fogyatékos is sokban különbözik, nem mindenki igényel kísérőt...
2016. jan. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Fizetett a bérletért, ott lehet. Engem jobban idegesít, mikor azt mondják max 3 óra, mert diéta alatt, öltözéssel, télen, kardióval, eléggé sieti kell, ott is hagytam a termet.
2016. jan. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!