Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Húzockodással és rizzsel...

Húzockodással és rizzsel szerezhetek magamra egy kis izmot?

Figyelt kérdés

Konditerembe nem szeretnék menni, de a karomra szeretnék izmot és nagyobb vállat.


Egy húzockodó rúddal és rizzsel meg lehetne ezt tenni?

Még nem kerestem erről pontos tervet.


Országúti biciklizem is emellé ezért szálkásodom.


2016. jan. 23. 18:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem a lazacnyesedék a kedvencem (halcsontként is fut), amikor 30 dekás szép szeleteket adnak 360 ft/kg áron. Nincs mindig, persze, de olykor igen, a hipermarketek halpultjában. Ízre nekem teljesen jó, a filénél jobban szeretem így, mert zsírosabb, ha úgy választom, a bőr megsütve szuper, viszont hulladékja alig van.

Zsír jön vele, de az is energia s nem kell kilószámra enni.

2016. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Igen a szalámi tényleg zsíros



Egyebkent lenne rá keretem (ezt privátban is leírtam csak nagyon rosszul fogalmaztam és lehet úgy jött le hogy tudok költeni), de egy fogszabályzóra gyűjtök (ami nekem nagyon kell) ami 2x110.000 és így nem tudnám havonta megvenni a dolgokat.

Ez nagyon sok.


Így amíg a tanulásért kapok pénzt addig szeretném magamat kikupálni mert később már nehéz lesz.


Ráadásul a fogszabályzót 18 éves korig kell feltenni mert utána már késő.


Most 17 vagyok.

2016. jan. 23. 19:14
 13/17 A kérdező kommentje:

De most az étrendre válaszolva.


Akkor ha vennék tojást és utána néznék annak amit a 11-es válaszoló írt (halnyesedék) akkor húzockodással és fekvőtámasszal menne az izmosodás hogy ha naponta csinálnám?


Mert erősen vacilálok hogy vegyek-e egy húzockodót.


Akartam sajátkezűleg összebarkácsolni egyet, de nagyon nem ment.

2016. jan. 23. 19:20
 14/17 anonim ***** válasza:

3 dolog kell neked:

Húzódzkodás

Fekvőtámasz

Tolódzkodás


Ezekkel meg tudsz erősödni. Ha nagy tömeget akarsz építeni, akkor érdemesebb még külön lábat is edzeni, meg tömegnövelő étrendet követni.

2016. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

[link]


Fogat szabályozni sose késő.

2016. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha elég tojást eszel, akkor be tudod vinni a szükséges fehérjét komplett, állati, tápanyagdús módon. Ez a rész ezennel OK, még hús nélkül is az lenne. A test ugyanúgy megkapja az esszenciális aminosavakat, tökmindegy, húsból vagy tojásból jött-e (még növényből is mindegy lenne neki, csak annál jobban oda kell figyelni, hogy meglegyen minden esszenciális aminosavból a megfelelő mennyiség s a legtöbbünk amúgyis kedveli a finom és gyorsan elkészíthető állati fehérjéket).
2016. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

[link]


Így a legegyszerűbb

2016. jan. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!