Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Húzockodással és rizzsel...

Húzockodással és rizzsel szerezhetek magamra egy kis izmot?

Figyelt kérdés

Konditerembe nem szeretnék menni, de a karomra szeretnék izmot és nagyobb vállat.


Egy húzockodó rúddal és rizzsel meg lehetne ezt tenni?

Még nem kerestem erről pontos tervet.


Országúti biciklizem is emellé ezért szálkásodom.


2016. jan. 23. 18:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A rizs ad energiát, de ugye, komplett étrend kellene. Miért pont a rizst ragadod ki?


Akkor most tömegelni akarsz vagy szálkásodni?


Akárhogyan is, eddz a többi izomcsoportodra is.

2016. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Kenzo Tenma ***** válasza:
A rizs szénhidrátforrás. Ha ebből többet viszel be, akkor nem fogsz szálkásodni. Valamint, ha szálkásabb akarsz lenni akkor izmosabb nem leszel, mert egyszerre zsírt leadni és izmot felszedni nem lehet. El kell döntened mit akarsz. Valamint a fehérje is fontos az a rizsben pedig nem számottevő mértékben található meg.
2016. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A kajád legfontosabb összetevője a fehérje. A rizsben nincs (csak növényi, de állati kell), nem azért fehér. Húsban, tojásban, túróban van a fehérje.

A szálkásodást sem a biciklizés okozza, bár hozzájárulhat a folyamathoz.

Olvasd el a Sárga Kapszula című könyvet, az alapismeretek megértéséhez. Ingyenes, rövid, könnyen érthető.

2016. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Azért mert még nem tudok a pénzemből étrendet csinálni minden napra.


Az ösztöndíjjam nem lenne rá elég.


De rizset tudnék venni minden napra.

Izmosodni akarok.


Fekvőzöm 1 éve, de semmi eredménye,maximum a tricepszem nőtt és 2 helyett 50 fekvőt tudok megcsinálni és a húzóckodás is megy.


Csak a vállamat és a karomat szeretném kicsit növelni.


Nem akarom baromira kigyúrni magamat.

2016. jan. 23. 18:32
 5/17 A kérdező kommentje:

Jött még 2 válasz.



Nem vagyok túlsúlyos.


Nem fogyni akarok hanem nagyobb lenni.


Az a baj túl vékony vagyok.


177,5 cm magas vagyok és 63kg.


Alig van vállam és szégyenlem a karomat.


A tojást azt még tudnám tartani, és a húst is.. Nem tudom ez is jó-e... Nem vagyok jártas benne, de szoktam szalámivégeket venni olcsón,mert azz nem tudják egyméretűre szeletelni... Lehet nagy hülyeséget mondtam, de húsban ezt tudnám bevinni nagy mennyiségben.


Sőt biztos hogy a szalámi hülyeség.

2016. jan. 23. 18:36
 6/17 A kérdező kommentje:
Az a baj az ösztöndíjjamból nem tudnék mindent beszerezni havonta, de a szüleimet nem akarom ezzel terhelni.
2016. jan. 23. 18:38
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Fehérje nélkül nem fogsz izmot építeni, sőt, vesztesz, ha tényleg keveset viszel be. Ez elég evidens. Téglaházat sem tudsz építeni tégla nélkül, a testednek pedig eleve sok folyamathoz kell fehérje, nemcsak az izomépítéshez.


Vannak olcsóbb lehetőségek, de a fehérjét nem tudod kikerülni. Megpróbálkozhatsz napi 1g/ttkg-mal, de valamennyi, ugye, kell. S lehetőleg komplett állati legyen vagy legyél igen ügyes, végülis hüvelyes-gabona komplettálással egész olcsón is kijöhetsz, hozzá azért pár tojás (nem tudom drágának tartani, ráadásul tápanyagdús), de léteznek olcsóbb húsok is...

Nem élhetsz rizsen. Gondolom, eddig is, most is eszel valami mást is...

De ha tényleg van mondjuk párezred havonta ételre, akkor az versenyfutás, hogy előbb lesz-e pénzed vagy előbb kerülsz klórházba. Izomépítés az luxus, inkább nem is lennék túl aktív, mert nem engedhetném meg magamnak. De ha biciklizel, akkor csak nem ilyen szupernyomor szinten állsz. Akkor pedig tudsz venni fehérjét.

2016. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*kórházba
2016. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A tojás olcsó. Ha nagyon nincs pénz, akkor disznóhús, csirkemell nyesedék, azok olcsók. Nyesedékből van ami szar, van ami jó.
2016. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha tudsz tojást és húst venni, akkor meg mi a gond? Akkor van fehérje, bár kérdés, mennyi.

A szalámiban nem tudom, mennyi fehérje van, sok benne a zsír, de valamit csak ér, HA abszolút nincs más lehetőséged. Én nagyon igyekeznék tojást venni helyette, a szalámivégeket nem tudom az egészséges étrend részeként tekinteni sehogysem.

2016. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!