Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak én érzem úgy hogy ez a...

Csak én érzem úgy hogy ez a tömegnövelő szerek nagy biznisz és nagy kamu?

Figyelt kérdés

Ikerkísérletek vannak?

A "komoly" badisok mindegyike megmondja hogy amitől nőni lehet az a kox.



2016. jan. 24. 21:19
1 2 3
 1/23 Cortez70 ***** válasza:
65%
A kox nem elég, kell jó étrend is. A tömegnövelő az cukorkupac, nem kell ilyenre költeni.
2016. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő nagy biznisz, ahogy egymillió másik dolog, de erre azt mondom, amire van igény árulni kell, a gyártónak van esze.
2016. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed, csak akik ebben bíznak, azok nem hiszik el.
2016. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Cortez70 ***** válasza:

Német Pisti mondta, csak ennél durvábban: nem kell l-karnifas, meg bcaa, stb, jó kaja kell és kox, ettől fejlődsz. Vedd el pár hétre az tákieget. Mi történik? Semmi. Vedd el a növit pár hétre. Érted már? :)

Nem szó szerint idéztem, de kb ez volt.

2016. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

beteg elmaradott csecsemőknek vagy idős beteg,haldokló enni nem tudó,éhségérzetet már nem érző embereknek lehet jó megoldás kajapótlásra a tömegnövelő,mert nem kell rágni,csak hörpinteni esetleg szívószállal iszogatni,kalóriát és némi tápanyagot tartalmaz.

erről az oldalról lehet hasznos.

2016. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Csak ugye Pisti is évekig tápkieget reklámozott, meg sorolta mit használ épp, holott lehet nem is használta soha. Ez az üzlet része, csak sokan ezt elhiszik.
2016. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Cortez70 ***** válasza:
Reklámozzák, de a felét sem eszik-isszák meg. ;)
2016. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

Az összes csodaszerről is ezt gondolom. Úgy érzem ha valakinek nem foglalkozása a testépítés akkor étrendnek megfelel a változatos és mennyiségi táplálkozás + 1 multivitamin és kész. + Normális edzés és elegendő pihenés.

Szóval a szűk keresztmetszet a hormonok, ha az nincs akkor a csodaszerek semmit nem érnek.

2016. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én múltkor röhögtem jót.

Valami szar edzés közbeni teljesítmény fokozót vettem, direkt úgy intéztem, hogy ne tudjam mikor használom meg mikor igen.

Semmit nem éreztem :D

Persze mikor ezt itt leírtam nagyon nehezen viselték a srácok.

Aztán valamelyik nap vettem Scitech Daily One-t, nem olvastam végig a táblázatot, csak félig, így elég meggyőző volt.

Aztán otthon nézem, hogy magnégium, kalcium kb szar sincs benne.

Felnézek Bodybuilderre, aztán a sok balek meg ott isteníti, mint azt a teljesítmény fokozót, hogy mióta szedi hát teljesen megváltozott az élete, közben meg az egyik szarabb, mint a másik.

2016. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ácsi, a kérdező tömegnövelő SZERt említ, ami kapásból nincsen is, mert nem nevezünk semmit ennek, de gondolom úgy a tápkiegekre amblokk gondol, és nem csak kifejezetten a tömegnövelőkre (amik nyilván túl vannak árazva a komponensek árösszegéhez képest, mint a legtöbb hasonló jellegű élelmiszer).


"Hardcoreabb" testépítő körökben persze, hogy jelen van a kox, és ott persze, hogy ez adja a legnagyobb löketet, de vannak a szegény, kicsi, lúzer naturál emberkék, akiknél a kiegészítők igenis jó szolgálatot tudnak tenni, ha a helyükön kezelik őket. Pl a fehérjepor ugye fehérjebevitelre való, és azért jó, mert gyors, egyszerű és finom. Meg kell tanulni racionálisan gondolkodni.

2016. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!