Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő edzés, hogyan?

Kezdő edzés, hogyan?

Figyelt kérdés

Nagyjából 15 kg-ot fogytam (betegség miatt) és ez eléggé meglátszik rajtam.

16 eves vagyok 180 cm és 67-68 kg.

Étrendet nem lehetséges, hogy csináljak. Nem szeretnék brutal izmokat, csak épp hogy látszódjon illetve kicsit erősödni. Hetente 2 napon tudnék edzeni.


Valami fehérjét erdemes szedni, étrend nelkul?



2016. jan. 27. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha étellel nem viszel be elég fehérjét, akkor érdemes fehérjeport használni, persze.

Az izmosodáshoz természetesen kalóriatöbblet is kell.


Tökmindegy, ki szeretne brutál izmokat, azok nem jönnek fel még évek kemény munkájával sem csak úgy, nemhogy étrend nélkül.

2016. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga kapszula című könyvet, töltsd le, ingyenes.
2016. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:

Ha nincs meg szilárd kajából a napi kb 2 g x ttkg fehérje, akkor egészítsd ki tápkiegből. Edzésnek pedig két teljes testes legyen, edzésenként minden izomcsoportra 1-1 alapgyakorlattal.

Izomállat sehogy nem tudnál lenni naturálban, még étrenddel sem, szóval ezt kár beírni mindenkinek.:)

2016. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat.
2016. jan. 27. 18:25
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
Szívesen, a többiek nevében is. Ritka, hogy valaki megköszöni és nem megsértődik. ;)
2016. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!