Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reggel és este lehet inni...

Reggel és este lehet inni tömegnövelőt? Úgy van írva, hogy protein por, van benne elnyújtott felszívódású fehérje is, de több benne a szénhidrát.

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, semmiképp, mert tele vannak cukorral, én edzés után sem ajánlom igazán, de maximum akkor. Ha reggel, este is iszod maximum elhízol, cukros leszel idővel.
2016. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szabi.L ***** válasza:

Ez nagyban függ attól, hogy pontosan mi a tömegnövelő összetétele. Melyikre gondolsz?


Este semmiképp sem, legfeljebb, ha akkor edzel. Reggelire mehet fél adag(de ez összetételtől függ) Pl. jumbo hc-ban már viszonylag alacsony a cukortartalom. Jobb, mintha ennél egy kakaós csigát tejjel.

2016. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne idd. Rengeteg cukor van benne és könnyen bezsírosodsz tőle. Vegyél fehérjeport meg gyors ch-t vagy -ami pár hete divatba jött itt gyk-n- zabpehelylisztet vagy más összetettebb ch-t és magadnak tudod bekeverni a neked megfelelő arányokban az edzés utánit. Én este ha úgy van kedven akkor a túróhoz keverem hozzá a fehérjeport de millió másra is fel lehet használni nem úgy mint a tömegnövelőt.
2016. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cortez70 ***** válasza:
Max edzés utánra menjen, de akkor is jobb lenne a protein és ahhoz tenni összetett ch-t.
2016. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szabi.L ***** válasza:
Na utána néztem, jumbonak hardcorenek 18%-a cukor. 1 adagban van 13g, tehát ha reggelire egy felet iszol, akkor az 7g cukor durván. Szerintem ez simán belefér, de persze lehet hogy valakinek már ez is sok.
2016. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
A gond az, hogy pl a maltodextrint nem cukorként tüntetik fel, pedig közel úgy viselkedik.
2016. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a víz is jó tömegnövelő. Vagy mégjobb a súlymellény. Azt még meg sem kell inni.

Mna? Melyiket választod? Egyik sem zárja ki a másikat,ha úgy döntesz mindkettőt kipróbálnád. :-)

2016. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Több évtizedes tapasztalatom alapján én azt javaslom, hogy mielőtt tömegnövelőt, fehérjét veszel, legyen rendben a táplálkozásod, igen ez a legfontosabb. Ha kevés pénzed van akkor ne tömegnövelőt vegyél hanem rizst és csirkét stb először a kajának kell rendben lennie ha az nincs rendben akkor nincs értelme az időszakos tömegnövelő szedésnek. Ha ez megvan akkor kiegészítésként lehet használni a táplálékkiegészítőket. Ezt azért írtam le mert minden "új fiú" a teremben azzal kezdi hogy mit szedjen hogy nagy legye... Első a táplálkozás, semmivel nem tudod helyettesíteni.

35F személyi edző

2016. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!