Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felsőtest kiszélesítése?

Felsőtest kiszélesítése?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet ezt megcsinálni, ha egyáltalán lehet-e? Valami ritka xar genetikám van, és szemből ilyen kis vékony gyerektestem van, úgy nézek ki mint valami izmos 10 éves. Hiába széles a hátam, előlről nem látszik, és a törzsem is vékony. Így a mellem alatti rész olyan mint valami vézna tégla. De a vicc az hogy 85 kg vagyok és csak 173 cm, tehát nem is a magasságom miatt van. De birom hogy valakinek meg 75 kg-mal szépen kitömött széles felsőteste van, és vastag törzse.


19/F



2016. jan. 30. 14:21
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
69%
Majd ha lesz tömeg a válladon, melleden, akkor nem lesz gond. Nyomjad tovább és kajálj jól.
2016. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha a törzsed vékony az csak jó. Esztétikailag fontos szempont ebben a sportban. Amitől szélesnek tűnhetsz, az a váll és a széles hátizom, amit húzódzkodással lehet a legjobban edzeni, vállra meg oldalemelés, előreemelés, dontott torzsu oldalameles, stb.
2016. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem volt egy jó hát programon erre az esetre, bár én sose voltam kisdarab.

fordított fogású evezés +felhúzás szuperszettben

utána húzodzkodás

egykezes evezeés


ez ment 6-8 hétig, de mellé ment más is, ami kicsit rásegített a növekedésre.

szélesedtem mint az ifaplató.

2016. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz tömeged rendesen nem lesz gond, látszik majd.
2016. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te vagy az egyetlem ember akinek gondot okoz a vékony törzs.
2016. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, azért mert nekem az egész felsőtestem vékony, nem csak a törzsem. Másnak Jön a szép vékony törzs, abból látszik a szép széles hát v-alakban (előlről), majd a kitömött mellizom és a vállak. Na nekem ez kb. két párhuzamos egyenes vonal egymás mellett, mert nemlátszik se a hátam előlről, és a törzsem is vékony. Ja a másik meg, elég nagy a mellizmom, és mégis úgy néz ki a felsőtestem mint ha egy teleszart zsák lenne, max. akkor néz ki valahogy ha teleszívom a tüdőm levegővel.
2016. jan. 30. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!