Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem fejlődök rendesen?

Miért nem fejlődök rendesen?

Figyelt kérdés
Szóval 17 éves vagyok,4 hónapja járok konditerembe előtte 2 hónapig alapoztam itthon.Egy minimális izomtömeg följött rám ,de egy ideje semmi változás.Nem tudom miért lehet ez,mivel az étrendre nagyon oda figyelek.Szedek multivitamint,2-3 óránként eszek csirkét meg rizst,lefekvés előtt túrót eszek.A súlyom nőt,de úgy érzem hogy ez inkább zsírban nyilvánult meg.Egy ideje már a súlyokat se tudom növelni.Eleinte nem követtem edzéstervet,úgy voltam vele hogy kell a változatosság,ezért egyik edzésem se volt ugyan olyan.Most 2 hónapja követek egy edzéstervet,szigorúan betartok mindent benne még a sorrendet is.Úgy érzem én,hogy az edzésemmel lehet gond,mert folyton ezen kattog az agyam,hogy most akkor hogy csináljam.Egyik helyen azt hallom,hogy hetente változtassak máshol meg azt,hogy 2-3 havonta.Még az alvás jutott eszembe,hogy talán még azzal lehet gond,hogy 7-8 órát alszok és lehet hogy 9 órát kéne.
2016. jan. 30. 20:39
 1/3 Cortez70 ***** válasza:

Az nem jó ha mindig változtatsz edzéstervet. Variálni lehet gyakorlatokat, sorrendet, de fullra más tervet nem hetente cserélünk, hanem 2-3 havonta.

A kaja sem tuti, hogy jó neked így. Nem derült ezzel ki, hogy milyen arányban vannak a makrok. Több pihenés az viszont nem árt.

2016. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi jött fel? Nőtt a súlyod? Ha nem, lehet emelni kell a kaján.
2016. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy jó dolgokat eszel még nem egyenlő egy normális étrendel ami ki is van számolva, gondolom fogalmad sincs még csak kalória szinten sem mennyit eszel, a makrókról meg ne is beszéljünk. Valószínűleg az edzésed is silány a leírtak alapján. Hetente annak kell max variálni aki már olyan magas szinten van, hogy máshogy képtelen fejlődni, te még ettől fényévekre vagy. Hagyatkozz az alapgyakorlatokra és legyen meg a folytonos progresszió, nem kell ezt túlmisztifikálni.
2016. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!