Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Intervallum edzés súlyzós...

Intervallum edzés súlyzós edzés előtt vagy után?

Figyelt kérdés
Ha egy napra rakom az intervallum edzésem (HIIT) és a súlyzós edzésem akkor melyik legyen előbb?

2016. febr. 1. 22:03
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy hülyeség lenne 1 nap a kettő? (pl lábazás után vagy előtt egy hiit futópadon vagy biciklin)
2016. febr. 1. 22:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés után.
2016. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lábazás előtt esetleg bemelegíthetsz biciklivel vagy futópaddal.
2016. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Cortez70 ***** válasza:
Nem kardiózunk súlyzós előtt közvetlenül, max pár percet bemelegítésként.
2016. febr. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előtte semmiképp, az az edzésteljesítmény rovására megy. Az utána végzésnél egy a gond: ha te lábazás után le tudsz tolni egy intervallum edzést, a láb nem volt túl kemény.
2016. febr. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezzel vagyok én is bajban. Ha elé teszem, a súlyzós edzésen nem bírok annyit, ha mögé, akkor a kardión.

Ami nekem egyelőre úgy tűnik, beválik: Kezdésnek 15 perc futópad bemelegítésnek. Ebből az első 5 perc tempós gyaloglás, folyamatosan növekvő emelkedőn. A másik tíz perc intervall edzés.

Utána súlyzós edzés, és a legvégén szintén 15 perc elliptikus tréner intervallum formában.

2016. febr. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én külön raknám. Legalábbis amikor én HIIT-tel próbálkoztam, engem jobban lemerített, mint egy edzés. Utána napokig úgy estem be az ágyba már meló után, olyan alvásigényem lett. Egy komolyabb edzés után már kétlem, hogy teljes érzékű intervallum edzést le lehet nyomni.
2016. febr. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!