Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kézállásból fekvőtámasz,...

Kézállásból fekvőtámasz, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Véletlenül rájöttem a kézenállás nyitjára és már megy falnál, kis ideig fal nélkül is, csak lestukkoltam a ruhaszárítót, tehát marad a fal. Viszont karhajlítást nem nagyon tudok nyomni közben. Próbálgattam ilyen pike fekvőt, de szerintem nem sok értelme van, mert kb. alig kell magad leengedi, meg hülye a póz. Gondolkoztam, hogy valamennyire feltámasztom a falra a lábam, de lecsúszik és nem is vagyok így teljesen fejjel lefelé. Tegyem fel akkor simán az asztalra. Amúgy sima fekvőből a legtöbb egy edzésen az 8x20 volt, vagyis összesen 160 darab szabályosan. Húzódzkodni is bírok 10-12 darabot, mondjuk sose csináltam úgy igazából normálisan, néha tököltem vele pár hónapig. Hasprésből csinálok 200-300 darabot, ha formában vagyok. Felülés 100 darab. Szerintem elég erősnek kéne lennem lassan hozzá. Picit bebírom hajlítani a karom, de az nagyon picike.

2016. febr. 2. 21:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!