Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A délutáni alvás mennyit ér?

A délutáni alvás mennyit ér?

Figyelt kérdés
Szóval a 2-3 óra délutáni alvásra gondolok.Azért kérdezem ezt,mert éjszaka nem mindig tudom kialudni magam és csomószor csak 6 óra sikerül.

2016. febr. 8. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ez nem teszi tönkre az esti alvásod és belefér az idődbe, akkor mindenképp hasznos.
2016. febr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasznos, nálam az a baj, nem tudok este, ha későn alszom délután, máskor meg nincs lehetőségem.
2016. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha rendszeres akkor évekkel hosszabbíthatja meg az életet 1-1.5 óra délutáni szunya.

1.teljesen eltünteti belőled a napközbeni stresszt.

2.a vízszintes testhelyzet miatt több vér jut az agyba.

3.csökkenti a szív betegségek kialakulását.

a hátránya.

1.ha napközben rendszeresen döglesz elhagy a nőd.

2.ha van kisgyereked kimaradsz az életéből.

2016. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyáron kevesebb dolgom volt, reggel lerendeztem az edzést meg délelőtt a dolgaimat és utána azt csináltam, hogy beállítottam ébresztőt az étkezéseimhez és egész délután aludtam. :) Nagyon sokat dobott regenrálódásban.
2016. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat. 2-3 * órabér, ha munkahelyen teszed.
2016. febr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!