Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemények/tippek az otthoni...

Vélemények/tippek az otthoni edzéstervemhez? A táplálkozás és a kiegészítők rendben vannak. Otthoni edzésről lenne szó, egykezes súlyzók vannak, húzódzkodó van, a többit meg tudom oldani egy kis kreativitással.

Figyelt kérdés

Hétfő: Mell-kar


Fekvőtámasz: 4x10-25

Tárogatás : 3x12-15

Tolódzkodás: 4x10-12

Bicepsz állva, váltott karral: 4x10-12

Kalapácsbicepsz: 3x10-12

Koncentrált bicepsz: 3x10-12

Tricepsznyújtás ülve: 4x10-14

Lórúgás: 3x10-18 VAGY Homlokhoz engedés: 34x10-15 (???)


Szerda: Láb-has


Guggolás kézisúlyzóval: 4x6-12

Kitörés kézisúlyzókkal: 3x20

Merevlábas felhúzás kézisúlyzóval: 4x10-12

Vádli állva : 3x20-30

Hasprés: 4x20-30

Lábfelhúzás fekve: 3x20


Péntek: Hát-váll


Döntött törzsű evezés kézisúlyzóval: 5x6-12

Húzódzkodás változó fogással: 5 sorozat, amennyi megy

Egykezes evezés: 3x10-12

Felhomorítás:3-4x15-20

Oldalemelés: 4x10-12

előreemelés kézisúlyzóval: 3x10-12

Döntött törzsű oldalemelés: 3x10-14



Bármilyen véleményt szívesen fogadok, valamint nem tudom a tricepsznél melyiket végezzem.


Illetve, a lábazást kicsit keveslem, szerintem bírnék többet is, de nem tudom, hogy még egy gyakorlatot kéne beiktatnom, vagy az ismétlésszámot növelni? Ha a súlyt növelem akkor valamiért fáj a hátam/derekam, pedig ügyelek a helyes végzésre.



2015. dec. 1. 20:30
 1/1 Armika12 ***** válasza:
Szerintem ez egy kifejezetten jól összetett edzésterv, én a lórúgást ajánlom a tricepsz gyakorlatnál én is azt csinálom és az egyik legkiválóbb tricepsz gyakorlat. A lábazásnál próbálj meg többet pihenni a gyakorlatok között és ha bírnál többet bátran emelheted az ismétlésszámokat.
2015. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!