Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 80kg vagyok. Mennyi kaloriat...

80kg vagyok. Mennyi kaloriat kell bevinnem szalkasitasnal?

Figyelt kérdés
2016. febr. 11. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Az aktivitástó függ, számolj inkább makrókat!

Fehérje 2 gramm/ttkg, zsír 0.5 gramm/ttkg, ch-t pedig indítsd 3-ról, és figyeld, mi történik. Ha nem megy le zsír, csökkentsd fél grammal hetente, amíg meg nem indul.

2016. febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 *Glissade* ***** válasza:
És 80kg-mal kövér vagy?
2016. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Innen indulnék:2-2,5 g/ttkg fehérje, 60 gramm zsír, ch-t nem tudom, tudod , most mennyit eszel?
2016. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
176cm vagyok, es sajnos eleg sok zsir van rajtam
2016. febr. 11. 17:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mennyi kaloriat ettem eddig sajnos, csak a feherjere figyeltem oda hogy meglegyen a 2g/ttg
2016. febr. 11. 17:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani, kövesd, amit itt írtak (hacsak nem egészen más a stílusod, nem mindenki bírja a sok szénhidrátot és a kevés zsírt), s módosítsd, ha kell. Én ekkora koromban (már súlyra, mert sokkal alacsonyabb vagyok, izmom pedig sosem volt sok) 2000 kcal-t használtam, de ez van, akit hizlalna. Speciel én képtelen lettem volna ennél is kevesebbet enni, de ha az ember ezt deficit nélkül éri el, akkor az étrenddel, mozgással, időzítéssel, miegymással kell valamit tenni. Éhezni nem jó.
2016. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!