Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Én egy 13 éves srác vagyok....

Én egy 13 éves srác vagyok. Kapptam egy ilyen fekvőtámaszozó eszközt (2 ilyen fogantyú). Elég vékony vagyok, szeretnék kicsit erősödni, szélesíteni a vállam. Ha ezen edzek naponta akkor ez az elképzelés lehetséges?

Figyelt kérdés

2016. febr. 11. 18:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem inkább súlyzózzál.
2016. febr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Arra is lenne módom, de ezek a fekvőtámasz cucc, az ilyen foganytyús kerék, meg a trx segít?
2016. febr. 11. 18:24
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen segit, csinald nyugodtan csak ne minden nap hanem mondjuk heti 3x es minden izmod dolgoztasd meg.

Viszont ami nagyon fontos, hogy a kajalasodra figyelj oda, mert ha mindenfele fost osszeeszel akkor nem fog semmit sem erni az egesz.

Probalj meg bevinni minel tobb feherjet, es keruld el a csokikat es egyeb nasikat.

2016. febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Emlékszem gyerekként én is fekvőzni kezdtem, erősödtem is, csak nemigen látszott. A fekvő a tricepszet mozgatja, nem a bicepszet.
2016. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Annyi h én ilyen gyúrós nem akarok le egyszeruen kicsit vastagitani szeretnék a karomon es a vállamon.
2016. febr. 11. 19:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy vastagabb legyen a karod gyurni kell vagyis gyuros leszel😃 (Felteve ha nem hagyod abba)

Ha nem figyelsz oda a kajara semmit sem fog erni amit csinalsz

2016. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ok. Kicsit félek h a szüleim hülyének néznek :-)
2016. febr. 11. 20:35
 8/11 poiu ***** válasza:
Az "eszközöd" arra van, hogy ne fájjon a csuklód fekvőzés közben, ha arra érzékeny. Ennyi. Az első 6 hónapban mindegy mit csinálsz, csak csináld intenzíven. Utána még eldöntheted, hogy merre.
2016. febr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
[link] Ilyesmi
2016. febr. 11. 20:56
 10/11 kovpet ***** válasza:

A fekvőtámasz mellre meg tricepszre megy, meg kicsit vállra. Ez OK, de azért nem csak ezek az izmaid vannak, tehát ez önmagában nem lesz elég.

Olvasd el a Fegyencedzés c könyvet, azzal ki tudod egészíteni a gyakorlatokat. A rizsát ne hidd el benne, csak a gyakorlatokat figyeld :)

2016. febr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!