Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hozzáértőktől szeretnék...

Devil_inangel kérdése:

Hozzáértőktől szeretnék hasznos véleményeket, mi a hiba?

Figyelt kérdés

Akinek nincs kellő szakmai illetve tapasztalatbeli tudása kérem ne pazarolja se a saját, se az én időmet, csinos kis regényt írtam azoknak akik segíteni szeretnének! :)


A diétám a következőképp néz ki : Reggel éhgyomros kardió (minden reggel, vasárnap az egyetlen pihi nap)

Reggeli: egész tojás + 2 fehérje, tartalmilag nincs korlátozás,általában spenót és minimális mennyiségű bacon kerül bele a reggeli zsiradék miatt.


A nap további részében ha nem délelőtt végzek súlyzós edzést, akkor nincs ch, így általában hús és zöldség ( saláta, brokkoli, uborka) teszi ki a tízórai illetve ebéd menüjét.


Minden nap van délután vagy súlyzós edzésem, melyek után izomcsoporttól függően van megszabva a szénhidrát bevitelem.

Mell-hát 70g ch

Láb 150 g ch (eddig 100 volt,de drasztikus izom vesztés történt ugyhogy a pánik elkerülése végett emeltünk :D )

kör edzés 70g ch

és végül a váll has edzés után egy laza kis 50g ch.

A szénhidrát forrás általában zab,bulgur, illetve néha rízs formájában kerül a kis testembe :)


A kisebb regényem elolvasása után (amit ezúton is köszönök előre) a véleményeket szeretném kérni, mit gondoltok hol a hiba, van e hiba, ti min változtatnátok?


Lány vagyok, ezt azért még érdemes kiemelni, fitt és friss, zsenge 18 évemmel, és természetesen a cél a szálkásítás. Jelenleg, 68 kg vagyok, és a cél május elejére a 60-57 kg lenne , nyilván minimális izomveszteséggel

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2016. febr. 15. 13:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha májusig van kitűzve egy ~10 kilós fogyás, én nem csökkenteném le ilyen drasztikusan a szénhidrátot, legyenek benne fokozatok, így biztosan sok izmot veszítesz. Nem úgy diétázunk, hogy egyik hétről a másikra beállunk 1-1,5gch/tskg-ra. Fokozatosan, első 1-2 hét teszt jellegű, indulj el 3g-ról, utána mehet 2g, 2 hét múlva 1,5g, 2-3 hét múlva 1g, 4-6 hét múlva 0,5g, utolsó 1-2 hétben meg lehet próbálni a 0 szénhidrátot.

Valamint én a nap végéről indítanám a szénhidrát csökkentést, edés ide vagy oda, inkább délelőtt menjen a teljes ch értékű kaja (zab, rizs), du-estefelé max. zöldség. Nem beszélve arról, ha délelőtt betöltöd magad a délutáni-esti edzésre, az úgy ideális, ha délelőtt minimális kalóriát viszel be, este edzés után sokat, az úgy sza_.

Valamint én nem kardióznék éh gyomorra heti 6x, még endomorph testalkattal sem, annyira nem vagy dagadt a leírtak alapján. Ez is az izomzat rovására megy, 4 max. 5 kardió elég, hét közepe felé is legyen legalább egy pihi nap.

2016. febr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!