Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » .1. ) ha az edzésen, etrenden...

.1. ) ha az edzésen, etrenden nem valtoztatok, es többet kardiozok, akkor elérem a szálkás formátumot, van hátránya? 2. ) ha leadom a zsírt, nem fog megnyúlni a bőröm? (ha leadom az 5kg zsírt)

Figyelt kérdés
A tomegelés során felszedtem kb 5kg zsírt így kb 16tomegzsirszazalekos a testem (73kg vagyok)

2016. febr. 20. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Mivel az eredeti étrendedről mit sem tudunk, ez nem mondható meg... Érdekes hozzáállás, tipikusan változtatunk az étrenden szálkásításkor, talán nem véletlenül. Tömegelés és szálkásítás között elég nagy kalóriakülönbség szokott lenni, ezt lekardiózni bizonyára nem szerencsés, de majd erről regélnek a kardióhoz nálam jobban értők.


2. Ez sem tudható, de normál embernek 5 kiló fogyástól azért nem szokott lógni a bőre, az nem valami sok.

2016. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
#1 +1
2016. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tomegnovelo es szalkasito étrend közti etrendem van
2016. febr. 20. 23:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Szálkásító és tömegelő között? Ezzel nem tudok mit kezdeni :D Most ez mi, súlytartó, többlet, deficit? S a jelenlegi vagy a célzott mozgásmennyiséghez (bár ezt lehet, hogy nem tudod). Mert ez számít, hogy deficit lesz-e. Ha nem, akkor nyilván nem fogysz.

Nézd, sokféleképpen lehet zsírt veszteni, ha valaki annyit eszik, amennyit máskor és napi egy maratont lenyom és ez neki jó, akkor tegye azt. Tartok tőle, hogy a testépítésben ez elég ritka, de ahogy már utaltam rá, nem értek a kardióhoz (sőt, azt se tudom, hogy a maraton kardió-e, gondolom, még ez is emberfüggő).

2016. febr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha épp kalória pluszban voltál, akkor lehet hogy az elején elég a kardió, de hamar kevés lesz. 5 kilótól a bőr biztos nem nyúlik meg, ha nem 60 éves vagy.
2016. febr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen. A kalóriaegyensúly a lényeg.

Pl neked 2500 kaloriara van szukseged.

2000 kaloriaval szálkásítasz kardio nelkul

Vagy minden nap elégetsz extra 500-at kardioval es tovabbra is 2500-at eszel azzal kb ugyanott vagy.

Szerintem így még egészségesebb is mert jobban fejlodik a sziv és érrendszered.

Viszont arról mondj le hogy erosodni fogsz dieta alatt.

Az edzésed legyen nagyon minimális, kb épp annyi hogy megtartsd az izmot és erot ami van, és a bukást is keruld el.

2016. febr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cortez70 ***** válasza:
De amúgy lány vagy kérdező? Mert férfiként hová szálkásítanál már 70 kilósan.
2016. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!