Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan érhetem el a Pumped...

Hogyan érhetem el a Pumped Gabo féle szálkás formát?

Figyelt kérdés
Mire kell jobban odafigyelni?
2016. jan. 16. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha az izomtömeg megvan, diétával, de mivel semmit nm tudunk rólad nehéz válaszolni.
2016. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Cortez70 ***** válasza:
Diéta, de nem mindegy, hogy milyen az alapformád, csontozatod. Egy széles csípőjű endomorf a büdös életben nem fog úgy kinézni.
2016. jan. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azt hallottam hogy a diéta olyan izomveszteséggel jár mintha elölről kezdeném az egészet (naturálba). Ez mennyire igaz? Pl pumped gabo nem túl nagy azt meglehet tartani?


Én inkább a mezomorfhoz hasonlítanám magam.


És egy szálkás formát hogy lehet megtartani? Milyen edzésmódszer és étrendmódszerrel?


tdefggdfhjjhgk

2016. jan. 16. 10:55
 4/12 Cortez70 ***** válasza:
Hogy-hogy milyen módszerrel? Súlyzós kemény edzésekkel tartod meg az izmokat és jó étrenddel. Így nem lesz nagy veszteség. De gabó az koxol, neki könnyebb.
2016. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szedj be minden szart meg nyírasd fel a hajad, ahogy ő.
2016. jan. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Úgy értem az edzésmódszert hogy magas ismétlés szám kisebb súllyal vagy kevesebb ismétlés szám nagyobb súllyal?


A kaját meg úgy hogy mennyi ch és fehérje szükséges a megtartáshoz? Gondolom nem annyi mintha tömegelnél, vagy a szálkásító étrendnél maradni mert akkor még nagyobb lenne a veszteség.

2016. jan. 16. 11:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Cortez70, had kérdezzem meg, hogy te a régebben Montez/sandorzsolt nevet viselő felhasználó vagy? (Régen voltam itt utoljára, nem igazán tudom, hogy most ki milyen néven van itt)
2016. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Cortez70 ***** válasza:
100%

#7, igen.


Kérdező: nem kis súllyal kell szálkásítani, az egy orbitális nagy baromság, tévhit. Szálkásításkor is tartjuk a nagy súlyokat, amivel csak 6-12 ismétlés megy sorozatonként. Fehérje az minimum 2g x ttkg, de inkább 2,5g x ttkg legyen szálkásításkor naponta, zsír az 0,5 g x ttkg, ch meg annyi, hogy tudjon fogyni a zsír, ezt ki kell tapasztalni, mert mindenkinél más értéket ad ki. Kezd el csökkenteni a ch-t, a fehérje meg maradjon magas.

Olvass: google: szálkásítás tévhitek.

2016. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem. Ezért kérdeztem meg, köszi. :)
2016. jan. 16. 11:13
 10/12 Cortez70 ***** válasza:
Szívesen.:)
2016. jan. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!