Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mikor kezdtetek el edzeni...

Ti mikor kezdtetek el edzeni és hogyan?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és szeretnék izmosodni (egyelőre itthon tolnám)
2016. febr. 21. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

13 evesen apam sulyzojaval 2 mulva vettem egy 10kg ost es ott volt egy kis valtozas szedtem fel 10kg ot utana tomenyen elkeztem zabalni mindent szo szerint +20 kg 1 evvel.kesobb elolvastam a sarga kapszulat es leadtam 15 kg ot azota nagyabol tartom a sulyom

Szerintem kezd egybol a sarga kapszulaval en meg sporoltam volna ugy 4-5 evet

2016. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Attól függ, ha Ectomprh (vékony testalkatú vagy) akkor elkezdhetsz azonnal súlyokkal edzeni és kajálni folyamatosan, kicsi súlyokkal elöször mert még fiatal vagy, ha mesomorph vagy(közepes) akkor eljárnék futni mellette Ha endomorph vagy akkor először kezdj el futni, úszni vagy ilyesmit, és amikor lefogytál akkor kezd el a sulyzózást, de folytasd a cardiót mert hamar meghizol.
2016. febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kis súlynak mi számít? Mert szerintem 1-2kgmal felesleges bohóckodni
2016. febr. 21. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!