Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gugolast vegezzek hogy...

Milyen gugolast vegezzek hogy kerekebb legyen a fenekem? Sokan irtatok, hogy nem mindegy, hogy gugolok. Valaki linkelne valamit?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

guggolást*:)

Èn azt olvastam több helyen, ha szèles terpeszben guggolsz akkor az inkább a fenekedre megy ès nem a combodra. Minèl keskenyebb a terpesz, annál inkább a combodra. De ezt te is ki tudod próbálni, mert èrzed, hol fáj közben. Pl. nekem a fenekemben izomlázam lesz másnapra, ha nagy terpeszben csinálom. Èrdemes közben 2-2kg-os súlyzót fogni.:)

2016. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remélem tudod, hogy milyen egy szabályos guggolás, nem csak bohóckodsz. Ha nem tudod, keress rá youtube-on, hogy kell. Ha tudod, akkor ahogy az első írta, viszont nem feltétlen 2 2kg-ost kell, hanem olyan sok súlyt amennyit csak lehet, és SZABÁLYOSAN, megsérülés nélkül bele tudsz guggolni 10-12-t.
2016. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyenes legyen a hát, illetve enyhén homorú. Guggolás során minél inkább tartsd mozdulatlanul a hátad, miközben mész le, ne dőlj előre. Lábak egyenesen előre nézzenek, vagy enyhén kifelé. És menj le minél mélyebbre. Ha csak rogyasztasz, mint sokan, az a combodat is kevésbé dolgozza meg, a fenekedet meg pláne.

Én az elől guggolástól jobban érzem a fenekemben az izomlázat, de azzal majd akkor kísérletezz, ha a rendes guggolás is jól megy.

Széles terpeszben is állítólag jobb a fenékre, de én azt nem csináltam még soha.

2016. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szabi.L ***** válasza:
A farizom csak a legmélyebb résznél kapcsol be, szóval minél mélyebbre menj le. A széles terpeszben, kifelé néző lábfejekkel valóban jobban bekapcsolja a farizmot, lletve a smith keretben guggolás is. Csak ezek nem kezdő gyakorlatok, még több hibázási lehetőséggel, mint az alap guggolás.
2016. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mély guggolás,a felső befejező ponton farizom és törzs feszítéssel és kalória plusz a kajában.
2016. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!