Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Írna nekem valaki egy komplett...

Írna nekem valaki egy komplett edzéstervet? Most kezdtem el edzeni, egyenlőre még itthon súlyzóval.56kg vagyok,165cm, szeretnék precízen és pontosan edzeni így inkább kikérem valaki véleményét aki jártas a témában.

Figyelt kérdés

2016. febr. 26. 20:08
 1/4 anonim válasza:

Figyelj! Nem vagyok egy kondigyuri, nem vagyok egy izomagy, de ha növelni szeretnéd az izomzatodat, gondolom a felsőtestedet, először is figyeld meg a mozgásodat.

Legyen szép harmonikus, ne egy szaggatott eröltetett robot.

Másodszor gondold ki, hova szeretnél gyúrni(ezalatt azt értem melyik testrészre).

Harmadszor, kezdjed szépen, lassan, szabályosan a megerőltetőbb mozgásokat (az sem baj ha valamelyik nem is megy egyből), a könnyebbekből pedig gyorsan, de szabályosan hajtsd végre az összeset.

Negyedszer legyen kitartásod!

Bocs a helyesírási hibák miatt!

2016. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyen 2 hónap átmozgató edzés.Tanuld meg szabályosan a vyakorlatokat,meg ne sérülj.Utána mehet az ICF 5x5.Legyen étrended.
2016. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs,miről beszél az első
2016. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sárga Kapszula című könyvet töltsd le, olvasd el, ingyenes, van benne edzésterv, és az alapok.
2016. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!