Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmosodás sok cardio mellett?...

Izmosodás sok cardio mellett? L19+kép

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Szeptember óta sportolok rendszeresen. Orvos tanácsára föleg cardio mozgásokat csináltam (futás, spinning), mert a családomban mindenki szív problémával küzd, nagy valószínüséggel örökletes a dolog...

Sosem voltam túlsúlyos, ha volt is valami, az olyan helyekre ment, ahol lányok nem bánják, ha van valami... haha :D

De pár hónap alatt fogytam 6 kilót. Egy idö után inkább izmosodni szerettem volna, ezért decembertöl kezdve valahogy így néz ki a hetem: hétfö-zsírégetö edzés (mert abban is elég sok ugrálás/futás van), szerda-futópad, szombat-alakformáló edzés (2 kg-os súlyzóval, lábsúllyal, néha 8 kg-os kettlebellel).


BioTech USA One-a-day multivitamint minden nap, Naturize rizsproteint pedig csak edzés napokon szoktam szedni és olyan 2800 kcal-t eszem egy nap. Sajnos így sem látok eredményt 3 hónap után...a karom kicsit tónusosabb, a hasamon pedig középen egy csík látszódik csak.

Hallottam, hogy az alaktól függöen is reagálhatunk bizonyos edzésekre, de már itt elakadtam, mert nem tudom eldönteni: ektomorf vagy mezomorf testalkatú vagyok inkább? ( [link] )


Milyen órákra járhatnék, hogy meglegyen a kellö cardio, izmosodjak és legyen pihenési idöm is?


Bocs, ha hülyeséget/lehetetlent kérdezek, elég kezdö vagyok a testépítésben. Don't judge me! :D



2016. márc. 6. 14:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem jó genetikai alapod van, ha erre az alkatra ráizmosodsz, hú, de jó lesz! Persze ez csak az egyéni véleményem. Mindenesetre ha még izmosodsz, jelentkezz, hogy kiderüljön, igazam volt-e :D


(amúgy nem vagyok annyira gáz, mint amilyennek ez hangzott xD)

2016. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Dorian, ki izgult be, te fogyatékos, és milyen sokan? Azért mert azt írtuk rá páran, hogy jól néz ki így is? Nem hinném, hogy bárki is privátokkal bombázta volna.
2016. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem kaptam egy bejövöt se! A félreértések elkerülése végett. :)


A Sárga Kapszulát pedig már olvasom is :P

2016. márc. 6. 21:40
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Látom szegény 58%-os lelkébe tapostam. :(
2016. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Látom a sok GYK-s pali beizgult mert láttak egy csajt a neten fehérneműben"


Aham, egy írta, hogy jó ez az alak, egy, hogy neki ez az álomtest, egy meg hogy szerinte most is jól néz ki.

És ez nálad azt jelenti, hogy sok pali beizgult rá...


Értem én, hogy valami frappánsat akartál írni, hogy te legyél a napi megmondóember és degradáld a többieket, de ezzel a sablon dumával húzzál inkább a szexualitás kategóriába, itt senki nem tett olyan megjegyzést, ami arra utalna, hogy "beizgult rá".

2016. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, folyik a nyalam.. :) annyi hozzafuzni valom van, hoflgy szep aranyos vagy, noies csipod, hab tested..amm az izomtobblet plusz terhelest jelent a szervezet szamara, hot termel, de energiat is igenyel, ergo nem kifejezetten egeszseges, ha csak disznek van, en jelenleg igy latom. En tancos vagyok, edzettem sajat testsullyal es 2,5kg-os sulyokkal, ami rogton erzekelheto volt lstvanyra is es erzetre is.
2016. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!