Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme a kreatint feltölt...

Estienne kérdése:

Van értelme a kreatint feltöltés időszak nélkül használni?

Figyelt kérdés

Részletekben. Kicsit több mint két éve edzek, eddig nem használtam kreatint. Most egy kis szálkásító diéta végéhez értem, és arra gondoltam hogy a nyár előtt még csinálok egy "röpke" tömegelést.


Úgy másfél hónapra gondoltam, esetleg kettő. És ezt megszeretném megspékelni egy kreatin kúrával. Ti mit tanácsoltok ebben az esetben, csináljam a hagyományos feltöltős-szinten tartós kúrát vagy mehet két hónapig szinten tartó adag? 62kg vagyok jelenleg (ne tévesszen meg senkit, kb. 162cm-hez :/ )


De elfogadok bármi releváns tanácsot, egyáltalán van-e értelme ilyen rövid ideig kreatint használni, vagy nyugodtan belelóghat a kreatin még a diétába is?


Előre is köszönöm.



2016. márc. 11. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nyárra készülsz akkor inkább kúrázz
2016. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2016. márc. 11. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!