Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van így valami értelme szedni...

Van így valami értelme szedni Kreatint? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja edzek, edzés, kaja, fehérje rendben van. Arra gondoltam, mivel itt a nyár kicsit megdobnám a külsőmet, ha elkezdenék egy kreatin kúrát. Azt olvastam/mondták, hogy 1-2 héten belül már látható eredményeket hoz és legalább amíg tart még a nyár, jól néznék ki, strandon stb. Aztán amikor véget ér a kúra úgy is távozik a kreatin a szervezetből, folytatnám anélkül.

Nincsenek nagy terveim a testépítéssel kapcsolatban, azért csinálom hogy valamit sportoljak, legyek fitt nem akarok testépítő lenni, ennek ellenére azért komolyan gondolom és nem hülyéskedem el. Ezért kérdezem meg, ennek lehet valami értelme, vagy nagy hülyeség lenne? 18/f



2014. júl. 20. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsit jöhet vele erő és némi tömeggyarapodás, de nem nagyon javaslom kezdőknek, inkább legyen fél év edzés után. Úgy nagyobb haszna lenne, mivel akkor már csökken az izomnövekedés üteme, több értelme lenne. Akkorra már nagyobb rutinod is lenne edzésben, kajálásban.

De ez a te döntésed, én csak leírtam egy véleményt.

2014. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen tudom, hogy több értelme lenne, csak hogy most nyárra kicsit feldobjon, aztán amikor abbahagytam úgy is távozik és majd újra kezdeném, csak akkor már kisebb mértékű a hatása?
2014. júl. 20. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam elsőre volt nagyobb hatás, de persze utána is ér valamit.
2014. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is szedtem kreatint nálam semmi hatása sem volt normális kajálás és edzés mellett
2014. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen is van.
2014. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!