Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges, hogy valaki...

Lehetséges, hogy valaki alkalmatlan az izmosodásra?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 19 hónapból 16ot edzettem, a többi gyomorprobléma miatt kimaradt, de az eredmény szinte a nullához közelít. Az a kevés ami feljött kgban, centiben, annak a nagy része szerintem súlyfelesleg

12-13 hónap után a fehérjét felemeltem napi 100grammról 130ra, mert azt mondták kellene a súlyok 2szerese grammban. Ch rengeteg, van olyan nap amikor a 6-7gxttkg is megvan. Vitamint is szedek. Arra jó volt, hogy a jó ideje 36cmen álló karomat növeltem 1cmel

Oké otthon edzek, lehet van benne hiba, de csináltam már bontva minden izomra 3 gyakorlattal heti 4 edzéssel, teljes testtel is, sorozatokkal, ismétlésekkel. Fájdalomig és kifáradásig edzzem magam. Csinálok saját testsúlyos gyakorlatokat és súlyzósat is 18 kgos szettel, amit eddig csak azért nem bővítettem, mert nem merem költeni rá a pénzt, így, hogy nem látok plusz izmot

Lehetséges, hogy nem vagyok alkalmas a gyúrásra?


2016. márc. 18. 01:29
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Kapszula megvolt sok más írással együtt
2016. márc. 18. 09:32
 12/24 anonim ***** válasza:
Akkor olvasd el mégegyszer, csak most értelmezd is amit olvasol..
2016. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ha egészséges vagy és mindent jól csinálsz (kaja, edzés, pihenés) akkor fejlődni fogsz. Hogy mit tudsz elérni az genetika. Van aki többet, van aki kevesebbet.
2016. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
#23, mutatsz egy, fb adatlapot magadról? :D kíváncsivá tettél engem.
2016. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Nem írtam sehol, hogy fekvőtámaszt csinálok/csináltam volna

Sárga Kapszulában semmi újdonság nincs a számomra


Egy ideje újra teljes testes edzéssel próbálkozom, az sem segít. A súlyokat szerintem is kinőttem a karomat leszámítva, de már akkor sem fejlődtem amikor még a kevesebbel is szenvedtem. Mi a garanacia abban, hogy többel fejlödnék bármit is?


7 kgot szedtem fel ezen idő alatt és az a vicc, hogy egy kis tricepszet leszámítva semmi forma nem látszik, ugyanolyan vékony vagyok mint voltam

2016. márc. 18. 12:35
 16/24 anonim ***** válasza:
Menj el egy rendes terembe, egy normálisan, alapgyakorlatokra épülő edzéstervel és fejlődni fogsz. Ezt az otthoni pinalegyezést meg vergődést felejtsd el. A kommenteket meg hiába törölteted akkor is az edzésed szar ez tiszta sor.
2016. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon rosszul edzhetsz.
2016. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Én 80 kg-ról kezdtem tömegelni, 180-200g fehérje,420-450ch, 40-50g zsírral. Minden egyes áldott nap, csalóétkezés kb havonta 1 volt. Kizárólag zabpehelyből,csirkemellből,fehérje tápkiegből,lenmagolajból,rizsből,tojásból (+víz) állt a étkezésem 5 hónapon keresztül (Tudom, kell a változatosság,nagyon monoton volt, de megszoktam). Heti 3 edzés, min 7-8 óra alvás.


Ahogy a nagykönyvben meg van írva, jött 2 kg havonta, 5 hónap után 80-ról 90 lettem. Csak sajnos a tükörbe nézve ez a +10 kg tömeg 9,5 kg zsír formájában jött fel, legalábbis szerintem :D Így abbahagytam, mert semmi értelmét nem láttam.


Hol ronthattam el? Lehet tényleg szar a genetikám (183cm 80kg-ról kezdtem). Lehet a sok edzésvideó nézése ellenére rosszul csináltam a gyakorlatokat. Lehet, hogy a csirkemell nem is csirkemell volt amit ettem, megs em volt a tápanyagbevitelem, ugyanis Kínában voltam cserediák abban a félévben :D (viccen kívűl,a kínai csirkemellfilé fehérjetartalmára a megszokott 22-24g/100g helyett 16-18g volt írva, ezt bele is számoltam az étrendbe).

Az is lehet, hogy nem reálisan láttam magamat a tükörben, nagyobbak voltak az elvárásaim, mivel közel optimálisan ettem/edzettem. Lehet, hogy mégis izmosabb lettem, csak nem láttam, kellett volna egy rövid diéta, és visszadiétázva 90-ről 84-85 kilóra más lett volna a véleményem.


De ezt nem tettem már meg, azóta is bánom. Ennek 3 éve, de most épp elkezdtem újra edzeni, 89-ről diétával kezdve 80-ig lemegyek(júniusig), aztán lassú tömegnövelést tervezek (júniustól márciusig, 2 g fehérje,4ch,0.5 zsír), havi 1-1.5 kg közötti súlygyarapodással.Talán még személyi edzőt is keresek 1-2 alkalom erejéig, hogy biztos jól csináljam a gyakorlatokat.


Valószínűleg átlagnál rosszabb genetikám van, könnyen zsírosodom. Pár ismerősöm étrend nélkül heti 4-5 edzéssel messze jobban néz ki, rohadt mezomorfok :D Ez van, a saját adottságaimből fogom megpróbálni kihozni a maxot.

2016. márc. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Gondolom csak végrehajtod a mozgást a gyakorlat végzése közben, nem vonod be a célizmot rendesen.
2016. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Leírnád a mostani edzéstervedet?
2016. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!