Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges, hogy valaki...

Lehetséges, hogy valaki alkalmatlan az izmosodásra?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 19 hónapból 16ot edzettem, a többi gyomorprobléma miatt kimaradt, de az eredmény szinte a nullához közelít. Az a kevés ami feljött kgban, centiben, annak a nagy része szerintem súlyfelesleg

12-13 hónap után a fehérjét felemeltem napi 100grammról 130ra, mert azt mondták kellene a súlyok 2szerese grammban. Ch rengeteg, van olyan nap amikor a 6-7gxttkg is megvan. Vitamint is szedek. Arra jó volt, hogy a jó ideje 36cmen álló karomat növeltem 1cmel

Oké otthon edzek, lehet van benne hiba, de csináltam már bontva minden izomra 3 gyakorlattal heti 4 edzéssel, teljes testtel is, sorozatokkal, ismétlésekkel. Fájdalomig és kifáradásig edzzem magam. Csinálok saját testsúlyos gyakorlatokat és súlyzósat is 18 kgos szettel, amit eddig csak azért nem bővítettem, mert nem merem költeni rá a pénzt, így, hogy nem látok plusz izmot

Lehetséges, hogy nem vagyok alkalmas a gyúrásra?


2016. márc. 18. 01:29
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

lefogom írni egy új kérdésben az edzésemet. csak később, most többet írni nincs időm


#18 a kgos sztori ismerős. engem is az vert át.

2016. márc. 18. 15:50
 22/24 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy kinézz valahogy nem 18 kilót kell mozgatni, hanem gyakran százat vagy még többet. Ilyen egykezes fekvőkkel, egykezes húzódzkodásokkal lehetne még próbálkozni, de otthon nem is lehet rendesen lábazni, az egylábas guggolást meg ne mondja senki, mert az nem ér sokat.
2016. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Sárga Kapszulában semmi újdonság nincs a számomra"


mégis felteszed a kérdést, miért nem fejlődsz, ha nincs terhelés... 36 os ismétlést csinálsz, de semmi újat nem mond a sárga kapszula... akkor rajtad nem lehet segíteni, mert ostoba vagy...

2016. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Amíg nem kezdesz el normálisan, célzottan edzeni normális súlyokkal, ne számíts fejlődésre. 18kg az bohóc súly, nem fogsz fejlődni semmit. Nem kell mindig bukásig edzeni.

Fekvenyomás, fekvenyomás kézi súlyzóval, mellről nyomás, vállból nyomás kézi súlyzóval, tolódzkodás, padlóról nyomás, húzódzkodás, döntött t. evezés, kalapács bicepsz, kétkezes karhajlítás, guggolás, felhúzás. Ezekre építsd az edzésed, végül is megfelelő súly meg egy pad és állvány segítségével otthon is kivitelezhető mind, de ezek nem 18 kilós gyakorlatok.

Ha ezeket nem csinálod, megette a fene az egészet. (18-20 éves kor alatt felhúzást ne csinálj)

2016. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!