Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így fogyhatok/erősödhetek?

Így fogyhatok/erősödhetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Körülbelül 1 hónapja vagyok megszállottja a sportnak , workout videóknak . Hasamon van egy kis felesleg és a felső combomon, illetve fenekem alatt. Ma reggelire zöldséget ettem , zöld teát és vizet ittam, ebédre most salátát nathur joghurttal ettem és 1 csirkecombot magában , vacsorára szerintem salátát fogok szintén 1 csirkecombbal , almalét maté teát és vizet iszok. 7 után nem eszek. Próbálom kerülni az édességeket a kenyeret a sok szénhidrátot . Emellett persze minden nap délután kb 3negyed - 1 órát edzek hasra, másnap meg fenekére ugyanennyit következő nap megint hasra és ez így folytatódik . Kérdésem az lenne, hogy így mennyi idő mire szálkásodok, kockahasam lesz , kerek fenekem? 14/L , 158/46.

2016. márc. 18. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Így max azt éred el, hogy a szervezeted hiányt fog érezni bizonyos tápanyagokból és elkerülhetetlen zabálhatnék fog rád törni... Vagy a másik véglet, egyre kevesebbet fogsz enni és korházba kerülsz anorexiával...

Javaslom olvasd el a sárga kapszula című ebookot, vagy legalább nézd Jay Carter videóit youtube-on, talán a te korosztályodra ő lehet legértelmesebb hatással...

2016. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es hogyha ma megeszek meg 2 csibecombot, salatat es gyumolcsot?
2016. márc. 18. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvasd át inkább helyette a Sárga kapszula c. ingyenes ebook-ot, legalábbis az étkezésről szóló részét. Abban benne vannak az alapok, így elég hiányos az étkezésed, és nem is épp a legjobb.
2016. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom bele olvastam. Mar ugy tekintek a szenhidratokra es a zsirokra is mint fontos tenyezo es nem ugy, hogy ezektol rogton hizhatok ha eszek. :) de viszont az edzes marad, mellette megprobalok 2 naponta futast beiktatni.
2016. márc. 18. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:

158/46

Hova a bánatba akarsz még fogyni? Főleg 14 évesen... Agyrém!

2016. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj nem fogyni akarok hanem erosodni :')
2016. márc. 20. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!