Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi értelme van a szuperszettez...

Mi értelme van a szuperszettezésnek?

Figyelt kérdés
a terem ahova járok, egy ex-testépitő készit fel az őszi szezonra egy embert, és szuper, és triszetteket nyomnak. ennek mi az értelme? kevés pihenő, kis súly, ez mire jó?

2016. márc. 22. 21:27
1 2
 1/14 Cortez70 ***** válasza:
Karnál néha szoktam. Nem kicsi súllyal nyomom és jó érzés egyszerre edzeni, durrantani a bicepszet a tricóval.
2016. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
elfelejtettem irni, hogy ugyanarra az izomcsoportra. pl előre emelés, utána vállbol nyomás, utána nyakmögül nyomás... :\
2016. márc. 22. 21:37
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet ilyeneket csinálni időnként, az új stimulusért, vagy csak pusztán élvezetből, állóképesség növelése céljából, de naturálban állandóan így edzeni nem sok értelmét látom. Bár akiket említettél, mivel versenyre készülnek a naturál tényező nem valószínű, hogy fenn áll.
2016. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Cortez70 ***** válasza:
Vállnál nekem nem jön be. Lábnál szoktam még a lábgépes gyakorlatokat szünet nélkül nyomatni.
2016. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szeparáció és csíkozottság előhozása versenyzőknél. Szénhidrátraktárak kiürítése. Ennyire jó.
2016. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
béka: ez nem inkább diéta függő? szerintem pucolás alatt is ugyanúgy kéne edzeni, mint tömegeléskor, mert ha az ember kis súlyokra és nagy ismétlésre vált, tuti hogy veszt izmot... legalábbis naturálba 100, cuccal nemtudom hogy müködik.
2016. márc. 22. 22:04
 7/14 Cortez70 ***** válasza:
Cuccal más.
2016. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
komolyan érdekel a téma, sehol nem találtam még olyan cikket, vagy embert, ami/aki el tudta volna magyarázni, hogy ez miért is jó. az rövid pihenő max az állóképesség erősitésére jó, szóval ennek értelmét nem látom, az meg a másik, hogy egy nagy súlyokkal történő edzés, több kalóriát éget, mint egy pumpálós... mikor felhúzok, folyik rólam a viz, ver a szivem, ha "tükör" előtt durrantok, akkor semmi, csak a zsibbadó érzés az izomban... szárazság kaja függő, a szeparáltság meg genetika... szóval nekem magas. valaki valami jó hivatkozást tud?
2016. márc. 22. 22:08
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem genetika :D De Montez az mondja hogy cuccal más.
2016. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szeparáltság se kaja függő meg sok apró részlet se. Pl. lehet csíkozni a combot, tricepszet, segget stb.
2016. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!