Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok segíteni hogy terem...

Tudnátok segíteni hogy terem és edző nélkül otthon hogyan és mit táplálkozzak mozogjak. Gyakorlatokban szeretnék tippeket meg táplálkozásban?

Figyelt kérdés
Nem vagyok sem kövér sem egy idomtalan formátlan személy, 168 cm és 45 kg vagyok, régen jártam nagyon sokat aerobikra és akrobatikus rock and roll ra . De ott volt segítségem ..és arra lennék kiváncsi hogy otthon mit lehetne csinálni ami hatásos is és a táplálkozásban is kéne egy kis segítség. Kitartó és türelmes vagyok, tehát nem egy két hét alatt szeretném a csodát :D de mondjuk azért nyárra szeretném ha lenne valamihatás, leginkább a hasamon és a fenekemen szeretnék formálni.
2016. márc. 25. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdő olvasmánynak: Sárga kapszula, keress rá, ingyenes.

Illetve rengeteg cikk van a bodybuilder.hu oldalon mind edzésről, mind pedig az étrenddel kapcsolatban.

2016. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. márc. 25. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!