Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ektomorf vagy mezomorf vagyok?

Ektomorf vagy mezomorf vagyok?

Figyelt kérdés
Magas vagyok,183 és 185 közötti(az iskolában és otthon mást mértek)Könnyen hízok,de könnyen le is adom. Sokan vékonynak mondanak,de ez azért van mert mostanában keveset eszek,ha rendesen eszek minden normális. Ez eddig kissé ektomorfra utal azonban sportos vagyok. A végtagjaim viszonylag hosszúak,de a vállaim elég szélesek,a delta alkat is látszik,ha csak kicsit is,és a melleimnél is rendesen feszül a póló. Sokan rákérdeznek gyúrok e ,vagy hogy sportoltam e régebben,pedig egyáltalán nem,sosem sportoltam csak az iskolában tesi órán,konditerembe még a lábamat se tettem be,mégis többen mondták hogy jól nézek ki. Atléta alkatom van,de magas vagyok,hosszú végtagjaim vannak. Ez most akkor melyik?

2016. márc. 26. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
ez most akkor fejnélküli félmeztelen képet raksz be és talán meg lehet tippelni
2016. márc. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyik se. Nem tökmindegy? Minek akarod magad beletuszkolni egy skatulyába? Azt hiszed ez számít bármit is edzésnél?
2016. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
KÉPET, MERT HONNAN A FENÉBŐL MONDJUK ÍGY MEG?!
2016. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!