Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérje lenne ideális?...

Valentin96 kérdése:

Milyen fehérje lenne ideális? Mivel alkatomnál fogva könnyen tudok hizni 180cm 80kg F,20, és még gondoltam valamilyen kreatinra és BCAA -ra

Figyelt kérdés
Esetleg valaki tudna ajánlani pár dolgot. igyekszem az étkezés be tartani . bár van némi felesleg kb 5kg .

2016. ápr. 9. 14:33
 1/4 Cortez70 ***** válasza:

Nem egy proteintől hízol, hanem az egész napi össz kajabeviteltől. Amúgy tejsavóproteint vegyél, pl mhn whey.

Bcaa és más amino nem kell tömegeléskor.

2016. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fölösleges a tápkieg. legyen egy rendes étrended, eddz keményen és okosan, és aludj napi 8 órát. ennyi a titok.
2016. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom. az edzes az mindig szivvel lelekkel . igaz h csak heti 3 alkalomrol van szo de neha 4 . tudom h ezek csak kiegeszitok nem csodaszerek . nem sokan tudnak errol . de megis egy kis plusz motivacio jol jonne nekem is .
2016. ápr. 9. 23:07
 4/4 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=k_FFIFhG6to szó szerint te is meg vagy emlitve a videóban " You go buy the jar of shit so u gotta train to take the jar of shit "
2016. ápr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!