Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó étrend ez diétához?

Jó étrend ez diétához?

Figyelt kérdés

[link]

Ez ment most 6 hétig. Eresedtem, fogytam, kisebb a hasam, sőt szinte nincs is, felül 3 kocka látszik, mégsem csökkent a testsúlyom, szinte semmit. 80kg-mal kezdtem a diétát, 6 hét után 79kg.

A ch nagyon kevés, de ez nem ennyi szokott lenni, általában eszek még 2 tk zsömlét vagy hasonló dolgot, egy proteinszeletet vagy valamit, csak ez változó, ezért nem írtam bele.

Lipo6, L-carnitin, Multi Pro Plus megy még ezek mellett és intervallum kardió, heti 3-4x teljestest alapgyakorlatokra támaszkodva. Úgy néz ki, hogy még 6 hét diéta lesz, pedig 15% tzs-vel vagyok 80kg/178cm. Képet nem mutatok, mert nincs rajtam, csak minimális izom és a fő téma az lenne, hogy tömegeljek. Nem.

Min változtatnátok?


2016. ápr. 10. 18:41
 1/4 crudy ***** válasza:
Tehát egy nap csak egyszer ettél?
2016. ápr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mindegy? 2 vagy 3x eszek, mivel időszakos böjt megy. Nem ezen van a hangsúly. 4-6 órás kajálási szakasz 18-20 órás böjt szakaszt vált.
2016. ápr. 12. 18:12
 3/4 crudy ***** válasza:
Nem rohadtul nem mindegy de te csináld nyugodtan. De te csináld csak nyugodtan.
2016. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy újabb zseni.
2016. ápr. 13. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!