Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a fehérjepor jó nekem egy...

Ez a fehérjepor jó nekem egy laza diétához?

Figyelt kérdés
176 cm, 58-60 kg lány vagyok, modellkedni szeretnék, és jó testet, (tudom h nem izmosak bizonyos modellek, de ez kevésbé érdekel), karra, fenékre(combra) és hasra edzek,de diétába kezdek mert van rajtam felesleg és enyhén kockás hasat szeretnék elérni. Találtam étrendkiegészítőt: [link] ez nekem jó?

2013. okt. 19. 19:50
 1/4 clint ***** válasza:

Ez inkabb étkezés helyettesitő.

Laza diétàhoz nem rossz napközben pl reggeli vagy ebéd helyett. Én jobban ajànlanék egy termogen zsirégőt egy l karnitint es egy sima fehérjeport...

Igy még olcsobban is jönnél ki mennyiségre és minőségre.

2013. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 clint ***** válasza:
Jah es mindharmat meg tudod venni ott ahol ezt is venned
2013. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tap bela ***** válasza:

Azért azzal legyúnk már tisztában, hogy minőségi whey alapú, magas EAA-t tartalamzó, SZÉNHIDRÁT mentes fehérje az alap kell hogy legyen.

Ha pedig carnitin, akkor ne az olcsó tartr. hanem N-acetyl L carnitin mondjuk ALA-val kombinálva. EAA ital, omegazsírsavak.

2013. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 clint ***** válasza:

Tul szigoru...

Egy làny laza diétàjàról van szó nem pedig egy testépìtő versenyszàlkàsìtàsàról.

2013. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!