Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » HMB használata? Tapasztalatok?...

HMB használata? Tapasztalatok? Megéri?

Figyelt kérdés
Most fogok rendelni vitamint builderről és nézegettem a HMB-ket. Nektek vannak tapasztalataitok róla? Érdemes befektetni rá? Melyik termék éri meg a legjobban?
2016. ápr. 11. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Igaz lehet az a 3.5 kiló amit igérnek. Nekem mondjuk abba kellett hagynom, mert karatéztam is, és egyszerűen merev lett tőle az izomzatom és lomha lettem. Creatinnak 5-6 kilót ígérnek, az elég szép.
2016. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
bocs, 2,5-öt akartam írni.
2016. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Diéta alatt lehet egy kevés előnye, de ez sem csodaszer, minimálisat segíthet, hogy ne bonts izmot, én is használtam, nem gyengültem és így nyilván nem vesztettem izmot diéta alatt, de nem ezen fog múlni.
2016. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 clint ***** válasza:
nem nagyon éri meg. Ezek a kiegészítők álatalában a haszonért készülnek, mível a tejsavófehérjén kevés a haszon általában, és az a legnépszerübb vásárlási cikk a gyártóknál. Ezért a haszont mindenféle tulárazott cuccal, aminosav tablettákkal, növénykivonatokkal tömegnövelőkkel probálják szinten tartani.
2016. ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!