Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nem szedek semmit (fehérje...

Ha nem szedek semmit (fehérje port sem) csak az étrendre annyit figyelek, hogy ne egyek kenyérfélét meg cukros cuccokat akkor pár hónap után milyen eredményt lehet elérni?

Figyelt kérdés
Csak azért szeretnék mozogni kicsit mert ülő minkát végzek de így is csak heti 2 alkalmam lenne.

2016. ápr. 13. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
az nem étrend hogy nem eszel fehérlisztet meg cukrot.
2016. ápr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kovpet ***** válasza:
Nyilván jobbat mintha nem figyelnél a kajára és nem edzenél egyáltalán.
2016. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A zsákba macskát ismered?
2016. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 clint ***** válasza:
Valószinüleg lesz eredménye ha most kezdesz edzeni.. Nézz utána a magas fehérjetartalmu ételeknek is de az már egy jó irány hogy a két fost elhagyod..
2016. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Cortez70 ***** válasza:

Ettől még lehet bármi. Nem mindegy az össz kalória bevitel, és a tápanyagok aránya. Fehérje gramm, ch g, zsír...

És nem mindegy hogyan edzel, genetika, stb..

2016. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából úgy gondoltam, hogy nem szeretnék nagyon nagy darab lenni, inkább szálkás. Most 180cm vagyok és 84kg. Van egy kis pocakom és kicsit elpuhultam az utóbbi időkben azt akarom jobb irányba terelni. 35f
2016. ápr. 13. 15:09
 7/9 Cortez70 ***** válasza:
100%
Szálkásításnál még fontosabb a kiszámolt étrend. Nagyon izmos meg amúgy sem lehetnél naturálban, szóval ezt kár leírni. :)
2016. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, dopping nélkül sosem leszel "nagyon nagy darab"
2016. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Srácok a segítségeiteket! Még tanuló vagyok a témában.
2016. ápr. 13. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!