Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Írjatok már nekem olyan...

Írjatok már nekem olyan edzést amit otthon is meg tudok csinálni és kocka hasam, izmos karom, izmos lábom lesz 2 év alatt szerintetek menni fog?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

itt van 2 király oldal, nekem bevált ;D


www.google.com

www.youtube.com

2016. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaja, rohadt jók, amiket az 1-es írt, csak ajánlani tudom én is.
2016. ápr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cortez70 ***** válasza:

Otthon nem nagyon fog menni, ha nincs elég eszközöd, rúd, tárcsák, stb..

A bodybuilder honlapon vannak tervek.

2016. ápr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlatok: Fegyencedzés c. könyv (bár ez igazából kihagyható, neten fennt van minden gyakorlat és videóról utánozni is könnyebb pl. Al Kavadlo csatornája.) "bodyweight exercises" kulcsszó fog kelleni neked amúgy.


Étrend + minden tudnivaló: Sárga kapszula c. könyvben

2016. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Olaf88 ***** válasza:

Csináld pont az ellentétet annak, amit az előttem lévő írt. A fegyencedzés nem jó semmire, ahogy Al Kavadlo csatornája sem, "bodyweight exercises" kulcsszó alatt is csak hasonló bohóckodást fogsz találni, ami csak akkor fog látszani rajtad, ha brutális a genetikád. A Sárga Kapszulától pedig MENEKÜLJ, ha étrendről van szó.


Otthon húzódzkodás, tolódzkodás, egylábas guggolásnál jobbat nem tudsz csinálni. Próbálj mindenből 20-20 ismétlést elérni egy sorozatban, aztán kezdd el csinálni téglás hátizsákkal erőemelő edzésterv alapján. Bárki, aki azt állítja, hogy ennél van jobb otthoni edzés, az vagy hülye, vagy hazudik.

2016. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

--gömb--


Cortez +1

BBKristof +1

Olaf88 -1

2016. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!