Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó minőségű lehet ez a protein...

Jó minőségű lehet ez a protein, vagy felejtős?

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 20. 21:50
 1/8 crudy ***** válasza:
Én nem venném meg
2016. ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
kajak nem értem hogy nem vagyok képesek... tegyük fel vagy 80 kiló, akkor neked kb 120-160 gramm fehérje kell. ha megeszel 500 g csirkét, már meg van a 100+. minek kell fehérjét venni?
2016. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Heroldkám egy 80 kilós testépítőnek legalább 160g fehérjére van szüksége. Ezenkívűl nem lehet egész nap csirkemellt enni.
2016. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vicces vagy, ezt hol olvastad? Shopbuilder?
2016. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, a Shopbuilder csupán marketing, de én tapasztalat szerint is mondom hogy nekem nem elég 1,7g fehérje/tskg, hanem 2g kell, igy biztos lesz fejlődés.
2016. ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor sajnállak. az meg a másik hogy jössz itt a "testépitő" szöveggel. szerinted GYK-n hány testépitő van? persze hogy több fehérje kell annak aki 130 kiló és magába nyom egy fél gyogyszertárat + napi 2x edz. fehérjeszintézise meg fehérjeigénye is magasabb, de a józsi aki heti 4x lemegy a terembe hogy jobban nézzen ki nyáron, annak fölösleges megenni 200 gramm fehérjét. a többlet üres kalória kb
2016. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben egyetértek. Én hobbiszinten edzek, heti 4x és korábban ha nem vittem be elég fehérjét, akkor nem fejlődtem úgy ahogy kell, pedig a minőségi szénhidrát mindig megvolt. Ezzel elcsesztem sok időt, aztán mégis gondoltam, hogy na 1,7g fehérje/tskg helyett próbáljam meg már azt a 2g, 2,1g-ot..
2016. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én pont forditva voltam, régen rengeteget ettem, most meg kevesebbet, és nem gyengültem, nem lassult a fejlődés.
2016. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!