Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás befejeztével az...

Szálkásítás befejeztével az első nap mennyire vigyem fel a szénhidrátot? Amikor befejeztem tegnap a diétát, akkor 50-60 g szénhidrtáton voltam.

Figyelt kérdés
70 kg vagyok most. És ma kezdem a lassu tomegelest. Ez az 50-60g ugye kb 0.8/tskg szénhidrát. Ugy jo lenne ha az elso nap felvinném kb 1.5 tskg-ra? Vagy hogyan csináljam? És a többi nap? Milyen tempoban noveljem? A feherjebevitel az marad 2.5/tskg-on.

2016. ápr. 25. 09:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Kb 3-4/tskg szenhidrattal tomegelek 2.5/tskg feherjevel. Vagy felvihetem egybol 3/tskg szénhidrátra?
2016. ápr. 25. 09:46
 2/3 clint ***** válasza:
Én felvinném egyből,pláne 70 kilósan, de őszintén szólva sose értettem, hogy vki 70 kilósan miért viszi így le a ch-t...
2016. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én lennék olyan bátor, hogy 2-vel kezdeném, aztán hetente még fél grammal növelném. De a fehérjéből sok az a 2,5 gramm, 2 gramm bővel elég, csak drágábbat kullantasz.
2016. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!