Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Oldalról nézve a combom első...

Oldalról nézve a combom első fele túl izmos. Utálom. Hogyan veszíthetnék izmot?

Figyelt kérdés
Ha az nem lenne olyan amilyen, nem is lennének csúnya lábaim. Nadrágon keresztül is látszik. Futni szoktam (lassú). Itthoni szívesen tornáznék, súlyokkal is, csak például félek, hogy amikor guggolok akkor még jobban meg fog nőni.Még télen kondiztam, ahol személyi edző akart segíteni, és itt kezdődtek a gondok. Mit csináljak? Izomleépítést, vagy mit? Kérlek , segítsetek.

2016. ápr. 1. 09:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
165 cm 53 kg lány
2016. ápr. 1. 09:13
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Menj pszichológushoz! Ha nem szedsz szteroidokat, nem vagy tömegnövelő diétán, és nem edzel mellette keményen, akkor kizárt, hogy túl izmos lenne!
2016. ápr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Testkép zavar, menj orvoshoz... A gond csak a fejedben létezik.
2016. ápr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Áruld már el ezt a titkos módszert amivel ilyen lábaid lettek, nekem pont jól jönne. Amúgy agybajod van tényleg.
2016. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

A kiscsajnak nem 2 bot a lába és pszichés zavara lesz tőle :D

Lett egy minimális combfeszítőd, akkor mivan? 50 kilósan izomleépítés, van gond...

2016. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Cortez70 ***** válasza:
86%
Túl izmos naturál 53 kilós csaj. Lol.:)
2016. ápr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Cortez, te ehhez nem értesz! Látszik nem jársz a fogyi rovatban! :D


Ezek a mai tinik (tisztelet a kivételnek, hálát adok az égnek, hogy az én lányom normális) olyan szinten testképzavarosak, hogy ha annál több izmuk van, mint ami a létfenntartáshoz feltétlenül szükséges, és urambocsá már látszik is belőle egy kevéske, az már túl sok, akkor kezdenek el őrült módra koplalni. :///


Kérdező, egyébként iszonyatosan rossz helyen jársz! Itt neked normális srácok/férfiak/nők fognak válaszolni, akiknek a táplálkozásuk, az edzésük eredménye egy egészséges test, szervezet. Jó, köztük is vannak enyhén testképzavarosak, de az más véglet... ;)


Itt max olyan tanácsokat kaphatsz, hogy csinálhatsz csinos csajt magadból. Ahhoz értenek! De ilyen szentségtörést, hogy ennyire minimális izmot is leépíteni... ehhez itt ne várj segítséget! Ahhoz ezek a fiúk túl normálisak! :)

2016. ápr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Es sobmha nem lesyel tul izmos ne veszd el on an ay izmot me
2016. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Cortez70 ***** válasza:
100%
Kedvencem a 8%-os trollgyerek. Sosem tudom, hogy milyen nyelven akar írni és mit.:)
2016. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bocsh tenyleg.Csak a telefonom ate volt alitva a billentyuzet angolra es angol billrntyun mas sorrendbe c vannak a betűk.En meg nagyeereszt gakon egepelek
2016. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!