Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek sincs igényteleneb...

Szerintetek sincs igénytelenebb annál ha valaki zuhanyzás nélkül megy haza edzés után?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 14:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Gondolom diploma kell hozzá...

Van aki nem szeret ott zuhanyozni, ezért otthon teszi meg, többet kell mosni, de van akinek megéri.

Nekem undorítóbb az amikor valak teleizzadja a dolgokat, és nem képes legalább letörölni.

2016. ápr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 50 méterre lakom a teremtől Isten bocsássa meg ezt az igénytelenséget hogy inkább otthon zuhanyzom le.
2016. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Pár szám méterre lakok a teremtől, éppen ezért nem fogom a terem gombás zuhanyzóját használni.
2016. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát igen a melegeket nem is akartam felhozni, de ha már szóba került, a gyanúm szerint itt is sokan vannak.
2016. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ès az izzadt büdös testetekre felveszitek az utcai ruhát akár 50 mèterre is? A cipőt, tèlen kabátot, sapkát amit nem mos ki az ember minden hèten?
2016. ápr. 27. 14:25
 6/18 clint ***** válasza:

Tudod létezik dezodor is, vmiért furcsa, hogy a büdös szót használod. Egy igényes ember csak mert edzett nem feltétlen lesz büdös, egy légkondicionált teremben.

De ezekszerint te kivétel vagy, te vagy az a 10ből egy, aki mellett nem lehet elmenni az öltözőbe, lábszag hónaljszag stb miatt, és rohadt igényesnek érzed, hogy letusolsz.

A szag bezzeg egy órán át az öltözőbe ragad.

2016. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#6: Igen, fel, mondjuk a kabát alá veszek fel mást is. Én is inkább otthon fürdök, sorry.
2016. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Edzés után én speciel nem tocsogok undorítò bűzlő izzadtságban, pláne nem annyira hox egy pólón keresztül egy kabátra is átragadjon. és nem azért mert nem edzem rendesen. Ha hazaérek meg megy a szennyesbe. Ne képzeld már magad ennyire extra igényesnek mert te már a szaros konditerembe letusolsz, nem mindenki megy keresztül a fél világon, hogy hazajusson.
2016. ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
42%
Sztem nem undorító és nem tartom büdösnek az izzadságot. Sőőőt…. szerintem szexi is
2016. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
"izzad büdös..." hát nem tudom, én annyi idő alatt hogy beérek az öltözőbe, leveszem a pólóm, elmegyek töltök vizet az üvegembe, megszáradok, és se vizes se büdös nem vagyok, továbbá törölköző mindig van válam, max megmosom az arcom és a mellkasom, majd letörlöm. nem vagyok se büdös se izzadt, pedig nagy súlyokkal edzek, nem b..ziskodok.
2016. ápr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!