Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek sincs igényteleneb...

Szerintetek sincs igénytelenebb annál ha valaki zuhanyzás nélkül megy haza edzés után?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 14:08
1 2
 11/18 likebike ***** válasza:
Lehet hogy lepontoztok de inkább az edzésre kéne koncentrálni kérdező,nem az utána keletkező izzadságra,esetleg "büdösséggel", ami egy természetes dolog,amikor az ember mozog,ez az edzéssel jár.
2016. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 clint ***** válasza:
az izzadság a természetes, de a büdösség nem elfogadható.
2016. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Maradjunk annyiban, ha az ember tiszta, nem eszik szemetet, akkor a friss izzadtsága nem büdös.

Hazamegy, addig a kabát sem veszi át. Legalábbis nekem egyik kabátom sem izzadtságszagú.

2016. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem abban semmi igénytelen sincs, ha edzéstől autóval, motorral/bringával vagy kocogva fürdés nélkül megyünk haza. Ilyenkor nem is szövetkabátot veszek, hanem sportos dzsekit.
2016. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem termékreklám, de mióta old spice kenegetős cuccot használok, nem leszek büdös. Amúgy csak lábedzésnél szoktam nagyon megizzadni, de akkor is csak öltözőben törölközés, majd 3 perc múlva otthon zuhanyzok. Mivel 6-7 óra körül végzek az edzéssel ezért mikor hazaérek így is úgyis zuhanyzás és egész napos ruha a szennyesbe. Nem tudom Miert kell ezt tul bonyolítani de minden hónapba van egy ehez hasonlo hulye kerdes.
2016. ápr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Legtöbbször nem vagyok izzadós és kb. 5 percre lakom a teremtől, praktikus és kényelmi okokból otthon zuhanyzok inkább. Derékig le szoktam mosakodni csapnál, ha mégis nagyon leizzadtam volna.
2016. ápr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is öt percre lakom a teremtől, mégis le szoktam zuhanyozni edzés után.
2019. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De van. Aki otthon sem zuhanyzik.
2022. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!