Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan etkezzek és mi az amin...

Hogyan etkezzek és mi az amin változtassák szerintetek étrendben vagy edzésben? Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve edzek mar heti 3x járok edzo terembe ennyi idő alatt mar leis sikerült szallkasodnom nagyon rég óta használok sciteces jumbo tomegnovelot mellette pár hónapja elkezdtem feherjezni és folyekony aminosavat is szoktam inni


Jelenleg 70kg és kb 185cm vagyok

Tudom h az étkezésen mullik minden és próbálok is oda figyelni


2016. máj. 4. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Először tanulj meg központozni. Rohadt idegesítő végigolvasni.

A Sárga Kapszula c. könyvet töltsd le, neten fent van.

Aminosavat meg hagyd a f aszba, tömegnövelő helyett vegyél fehérjét meg hozzá ch-t.

2016. máj. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, miben változtass étrendben, ha lövésünk sincs az étrendedről s arról se, hogy az milyen eredményt hoz nálad? Láthatóan tömegelni akarsz. Akkor jó étrend, megfelelő mennyiség, jó edzés kell. Tömegnövelő nem, fehérjepor is csak akkor, ha nem tudsz elég fehérjét enni étellel (ezt sosem értettem, én szeretem a fehérjéket és az evést is, de nem vagyunk egyformák).
2016. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!