Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Leírnátok az egész hátedzésete...

Leírnátok az egész hátedzéseteket?

Figyelt kérdés
Gyakorlatok, sorozatszámok egyaránt érdekelnek, köszönöm előre is.

2016. máj. 10. 17:05
1 2
 1/19 Cortez70 ***** válasza:

Változó, de kb ilyen szokott lenni: evezés kétkezes súlyzóval vagy t-rudas okosság szűk fogással. 4x8. Felhúzás pár sorozat.

Majd húzódzkodás vagy lehúzás csigán mellhez felső csigáról 4x10. Melltámaszos gépen evezés vagy alsó csigáról evezés. 3x8. Néha még a végére teszek felső csigáról merevkaros letolást 3x10.

2016. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nállam most teljes test van, szóval nincs sok gyakorlat. A napon van felhúzás, általában egy bemelegítő súlyal (1rm kb. 40%-a)lenyomok nagyon koncentráltan, viszonylag lassabb kivitelezéssel 5-6 ismétlést, utánna 3x5 az 1rm kb. 70%-val. Azon a napon mikor maxot nyomok ez nem így néz ki, de az ritka. Utánna van 3x8 húzódzkodás és 3x6 fűrészelés nagy intenzitással. B napon hiper hajlítás 3x8 plusz súllyal, csigás lehúzás mellhez 3x8-10 és evezés döntött törzsel 4x6 nagy intenzitás.
2016. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Merevkaros letolást pedig mindíg bemelegítésnél szoktam alkalmazni.
2016. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Húzódzkodás,döntött törzsű evezés,felhúzás,evezés csigás gépen és néha berakok egy merev karú letolást
2016. máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Teljestesteset csinálok én is.Hétfőn van 5x5 evezés félpiramisban.Szerdán 4x5 felhúzás félpiramis.Pénteken 4x5-8 huzódzkodás plusz súllyal.Madcowot csinálom.

Montypie nem sok az teljes testesbe,hogy 3 gyakorlatit csinalsz minden izomcsoportra?

2016. máj. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi.

És melyik a jobb T rudas evezés, döntött törzsű evezés vagy fűrészelés egykezesekkel? Úgy tudom mindegyik ugyan arra az izomcsoportra megy, de melyik e 3 közül a legjobb?

2016. máj. 10. 19:31
 7/19 Cortez70 ***** válasza:
Nekem most a t rudas.
2016. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem csinálok minden izomcsoportra 3 gyakorlatot és a volumen is viszonylag alacsony. Egyébként jogos a felvetésed picit brutálra sikerült a teljes testedzésem, egyenlőre még próbálom leküzdeni az agybajomat és megszabadulni pár gyakorlattól, illetve bele esek abba a hibába is, hogy minden gyakorlatot "főgyakorlatként" élek meg. csak hát nagyon szeretem őket :D már így is kigyomláltam amennyire lehet. Még módosítgatok menet közben, de egyenlőre megy a dolog csak hát nem elég 1 nap regenerálódni.
2016. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Osztott edzés (ICF 5x5)


"A" napon 5x5 Pendlay-evezés, húzódzkodás 3x amennyi megy + vállvonogatás és hiperhajlítás 3x8-10 (utóbbi kettőt nem mindig csinálom, ha kevés az időm)


"B" napon 1x5 deadlift, 5x5 Pendlay-evezés

2016. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

1. nap húzódzkodás, 2. nap döntött t. evezés, 3. nap csigán lehúzás szűken, 4. nap 2 kezes fűrészelés gépen. Mindig 4 munkasorozat. Néha hétvégén beiktatok egy saját testsúlyos edzést, ott megy 3 nyak mögé húzódzkodás, 3 invertált evezés.

Következő héten 2. nap döntött törzs helyett van T rúd vagy alsó csigán szűk evezés, 4. napon csigán szélesen lehúzás.

2016. máj. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!