Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki segitsen tömegeljek,...

Valaki segitsen tömegeljek, szalkasitsak? Mi a megoldas?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok mar 1 eve edzem. 65kg val kezdtem feltomegeltem 74 re es most elkezdtem szalkasitani. Nagyon rosszul erzem magam ahogy egyre kisebb leszek. En egyaltalan nem akarok szalkas lenni, az egeszet csak azert csinalom hogy a mellem kisebb legyen. Szerintem ott van lerakodva az osszes zsír (nem gynecomastia voltunk orvosnal).


Az lenne a celom hogy 90-100kg legyek igen tudom ez evek, de raerek es NEM szarazon, viszont ez a mell rettentően zavar. Rengeteget izmosodott de az aljan a zsír megmaradt es ha befeszítem az osszes izmot akkor ott log... jelenleg 69kg vagyok de mellemen nemlatok semmi valtozast. Lassan kezdek szalkas lenni, viszont a mellem valtozatlan



2016. máj. 16. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig ha nem tényleges gyno akkor nem tudsz mit csinálni azonkívül, hogy a tzs-t csökkented, ha az valóban csak zsír. Egyébként én ekkora súlon tuti tömegelnék mindegy milyen a mellem mert kb. Semmi tömeg nincs rajtad.
2016. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!