Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan győzzem meg a kondizásr...

Hogyan győzzem meg a kondizásról, testépítésről a szüleimet?

Figyelt kérdés
Egy pár hónapja rájöttem hogy szeretnék kondizni, osztálytársakkal, ismerősökkel, de a szüleim egyszerűen azt mondják hogy nem nekem való és hogy majd valamit biztos rosszul csinálok és életre szóló kárt csinálok magamban. Figyeljetek.. hülye nem vagyok, de egyszerűen nem tudom meggyőzni őket. (17/F)

2016. máj. 19. 23:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
na ott cseszed el, hogy a barátnőre költesz, akkor add el iphone od, stb
2016. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
De nézz sok videót youtubeon hogyan kell végrehajtani a dolgokat. Elég jól elmagyarázzák. A csaj meg remélem megérdemli, megbecsül.
2016. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ez már nem rossz, de hazudni nem akarok. Személyi edző az nem rossz ötlet de nem drága az? Valakinek valami jó tapasztalat a kondizással kapcsolatban amit felhasználhatnék?
2016. máj. 19. 23:30
 14/25 A kérdező kommentje:
Főleg a barátnőm miatt is szeretném, ő is elkezdett járni edzeni és nekem se ártana..
2016. máj. 19. 23:33
 15/25 anonim ***** válasza:

Sárgakapszula és powerbuilder e-book pdf könyvek. Valamint: https://www.youtube.com/user/buffdudes

https://www.youtube.com/user/OmarIsuf

Ilyenek.

2016. máj. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. máj. 19. 23:42
 17/25 Cortez70 ***** válasza:
Szerintem montynak van igaza. Nem lehet meggyőzni a szülőket, rengeteg ilyen idióta felnőtt van. Menj el dolgozni kisgyerek és akkor lesz lóvéd. Ilyen egyszerű.
2016. máj. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 - palilaci - ***** válasza:
100%

Elegge szegyen, hogy 17 evesen megmondjak, hogy ne sportolj, benned meg annyi kiallas nincs, hogy azt mondd nincs igazuk es te akkor is csinalod. Jol bevagy fenyitve ocskos. Zsebpenz... lol hat menj dolgozni, legalabb tanulnal egy kis onallosagot es jobban becsulned a penzed, hogy egy tinisunara kolts. Mielott tamadnal szinten van baratnom, szinten 17 vagyok de tudod dolgozok amikor az idom engedi es nem a baratnomre fogom elverni az osszes penzem. Pedig 110km sem valami keves. A fura az, hogy ugyanugy szeret es nem igenyli az ajandekokat (persze fontosabb napokon meglepem) es ha megis adok neki valamit 10000x jobban orul neki.

Amugymeg edzhetsz otthon is, nem muszaj terembe menni, sot en szerintem aki lemegy a terembe edzeni kezdokent azoknak a 70%-a 3 honap utan is ugyanugy fog kinezni es szarul fog edzeni. Csinalj ketnaponta fekvotamaszt, tolodzkodast, hasprest, guggolast, huzodzkodast es lesz egy jo alapod+ a szulok is latni fogjak, hogy tudatosan edzel igy engedni fogjak a kondit. Persze melle enni kene minel tobbet, foleg hust es feldolgozatlan zoldsegeket es tojast. Amiket ajanlottak konyveket feltetlenul toltsd le, olvasd el es ertelmezd.

2016. máj. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Mondd nekik, hogy a barátnőddel mész/ha ő mehet, te miért nem, stb.
2016. máj. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Utolsó, 220 km-re vannak egymástól. :)

Gondolom hétvégén találkoztok, akkor elmegy az idő az utazással, elmentek ide-oda, aztán vége is a hétvégének.

Én is azt látom megoldásnak, hogy dolgozz, aztán amit megkeresel, arra költöd, amire akarod. Heti 2-3 nappal már megkeresnéd a teremre valót, mellette tanulni is maradna időd.

Barátnődre tényleg nem kell(ene) olyan sokat költened. Mondom ezt, nőként. :) Bár, nem tudom, mit és milyen gyakran kap tőled.

Meggyőzni, nem igazán tudod a szüleidet. Mondhatod, hogy az edzés még mindig jobb dolog, mint minden hétvégén hányásig részegedni stb. De ha nem értik a dolog lényegét, nincs miről beszélni.

2016. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!