Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen étrendkiegészitôket...

Milyen étrendkiegészitôket szedjek, ajanlotok? Csak otthoni heti 3-4 edzés, és nem tudom badarság avagy sem, de ha nem muszáj nem akarnék nagyon tômeget nôvelni!

Figyelt kérdés

Mivel a sulyom 86 kiló 182cm magas,nem vagyok zsiros,illetve kicsi hasam van de nem vészes,mondhatni sportos test alkatom van erôs csontozattal.Célom inkább csak formásodni,és nem hatalmas izmokat felszedni,persze nyilvan szukség lenne egy kevés plusz izomra is.

Kôszônôm a segitséget! 30/F


2016. máj. 20. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

"de ha nem muszáj nem akarnék nagyon tômeget nôvelni!" "persze nyilvan szukség lenne egy kevés plusz izomra is. "


ez olyan mint mikor a srác kiirta hogy nem fejlődött semmit 2 hét ena után ezért abbahagyta, és hoyg ez baj-e :DD

2016. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Vitamin ami kellene. Más nem fontos ha megvan a napi tápanyagbeviteled szilárd kajából is. Olvasni viszont kellene, mert nem vagy még képben. Google: sárga kapszula pdf. Olvasd el.
2016. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igy van nem vagyok annyira képben,épp ezért gondoltam kérdezek!

Kôszi a tippet,elolvasom mindenképp!

2016. máj. 20. 22:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Tömegnövelés=izomépítés.

Tehát ha akarsz kis plusz izmot, akkor tömeget szeretnél növelni. ;)

2016. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, koksz nélkül az életben nem lesznek hatalmas izmaid...

Formásodni... Mi vagy te, kislány a fogyókúrásban? Vagy mások is így beszélnek? :) Izmosodni akarsz vagy szálkásítani vagy mindkettőt, a formásodással meg feszesítéssel sose tudom, mit kezdjek.

Ha zavar a hasad, szálkásíts, ha inkább izmot akarsz még felszedni, akkor előbb tömegelj, aztán szálkásíts, nem tudom, mit akarsz pontosan.


Az edzés, étrend, pihenés klasszisokkal fontosabb, mint a kiegészítők, először is az legyen rendben.

2016. máj. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!